W herbie klubu widnieje czerwona błyskawica oraz izolator, które nawiązują do historii powstania klubu oraz właściciela i sponsora drużyny.

DZIEWCZYNY | Runda wiosenna tydzień później

Inauguracja rundy wiosennej w III lidze kobiet gr. IV opóźniona ☹️

Zaplanowany na 10 kwietnia wyjazdowy mecz naszych piłkarek z drugim zespołem Tarnovii Tarnów został przełożony na 26 maja ⚽️

Piłkarki Izolatora wiosnę prawdopodobnie zainaugurują na IzoArenie meczem z Puszczą Niepołomice 17 kwietnia o godzinie 11:00 ?

Nowe piłkarki dołączyły do Izolacji!

Sześć nowych piłkarek dołączyło do drużyny Izolatora Boguchwała! ⚡️ Witamy w Biało-zielonej drużynie! ??

Do drużyny dołączyły:
⚽Magdalena Olszańska (obrończyni, ostatnio GKS Majdan Sieniawski)
⚽Wiktoria Karpińska (obrończyni, ostatnio GKS Majdan Sieniawski)
⚽Anna Rzeszut (pomocniczka, ostatnio Resovia Rzeszów)
⚽Magdalena Pempek (pomocniczka, ostatnio Start Jarosław)
⚽Kinga Oczkowska (napastniczka, ostatnio GKS Majdan Sieniawski)
⚽Beata Chorzempa (obrończyni, ostatnio Resovia Rzeszów

Koniec treningów piłkarek

We wtorek 22 grudnia treningi w 2020 roku zakończyły piłkarki Izolatora ⚡️
Podopieczne Pani trener Doroty Ślusarczyk zajęcia wznowią w drugiej połowie stycznia ?
Nasz zespół w trakcie zimowych przygotowań rozegra kilka meczów kontrolnych ⚽️ Szczegóły wkrótce ?

Cztery mecze bez straty bramki

Cztery mecze bez straty bramki w meczach piłkarek Izolatora w lidze ?
Nasza drużyna w spotkaniach z Dębem Zabierzów, Hetmankami Włoszczowa, Iskrą Krzemień i DAPem Debica nie straciła bramki?
A wszystkie te pojedynki zakończyły się zwycięstwami ⚡️

Agnieszka Ciekielska najskuteczniejszą piłkarką!

Agnieszka Ciekielska najskuteczniejszą piłkarką Izolatora w trwającym sezonie ?
Agnieszka w rundzie jesiennej na boiskach III ligi kobiet gr. IV zdobyła 7 bramek ⚽️
6 bramek strzeliła Sylwia Witalec, 5 goli na koncie Anny Brzuszek, po jednym trafieniu zdobyły: Klaudia Kondracka, Wiktoria Krzysztoń i Karolina Janas ⚽️⚡️

DZIEWCZYNY | Czwarte miejsce piłkarek!

Tuż za podium - 4️⃣
Nasz piłkarki rundę jesienną sezonu 2020/2021 zakończyły na czwartym miejscu mając tyle samo punktów co trzecia drużyna ?
Podopieczne Pani trener Doroty Ślusarczyk mają za sobą najlepszą rundę od powstania sekcji kobiet w naszym klubie⚡️ Brawo dziewczyny! ?

DZIEWCZYNY | Koniec rundy jesiennej

izolatorPiłkarki Izolatora Boguchwała kończą rundę jesienną sezonu 2020/2021. W ostatnim meczu ligowym w tym roku Izolator zagra na IzoArenie ze Starówką Nowy Sącz.

Starówka w poprzedniej kolejce przegrała na swoim boisku z zespołem Dąbu Zabierzów Bocheński 3:2. Dla najbliższych rywalek Izolatora była piąta porażka w rozgrywkach ligowych. Starówka w obecnych rozgrywkach wygrała jeden mecz i cztery zremisowała. Taki bilans pozwala Starówce na zajmowanie 10 lokaty w lidze.

Podopieczne Pani trener Doroty Ślusarczyk w ubiegłotygodniowej kolejce musiały uznać wyższość liderek z Krakowa. Mimo bardzo ambitnej i dobrej postawy nasze piłkarki uległy drużynie Podgórza Kraków 3:1. W tym spotkaniu bramkę dla Izolatek w 20 minucie zdobyła Karolina Janas pewnie egzekwując rzut karny. Niestety ta porażka spowodowała spadek o jedno miejsce w tabeli III ligi kobiet. Obecnie nasz zespół plasuje się na miejscu czwartym.

Piłkarki Izolatora w poprzednim sezonie z zawodniczkami Starówki Nowy Sącz rywalizowały w rozgrywkach II ligi. Wówczas na IzoArenie zwyciężyły nasza drużyna. Piłkarki Izolacji po dwóch bramkach Darii Zabawy i jednym trafieniu Patrycji Siudzik pokonały swoje rywalki 3:0.

Ostatni mecz rundy jesiennej pomiędzy Izolatorem Boguchwała drużyną Starówki Nowy Sącz zostanie rozegrany w sobotę 31 października 2020 roku o godzinie 14:00.

Mecz zostanie rozegrany bez kibiców. Z tego meczu przeprowadzimy transmisję na żywo na naszym kanale na YouTube.

DZIEWCZYNY | Mecz z liderkami z Krakowa

izolatorPrzed ostatni mecz ligowy przed piłkarkami Izolatora. Nasza kobieca drużyna w sowim ostatnim meczu wyjazdowym w 2020 roku uda się do Krakowa na mecz z Podgórzem.

Podgórze Kraków to obecny lider III ligi kobiet gr. IV. W trakcie trwającej rundy najbliższe rywalki piłkarek Izolatora jeszcze nie przegrały. Na 9 rozegranych meczów Podgórze wygrało 8 spotkań, jeden mecz remisując. Jedyną drużyną, która potrafiła zdobyć punkty w starciu z Podgórzem była Unia Lublin, spotkanie to zakończyło się wynikiem 2:2.

Liderki z Krakowa na swoim stadionie w poprzedniej kolejce pokonały Starówkę Nowy Sącz 2:0.

W ostatniej kolejce nasze zawodniczki zanotowały piąte zwycięstwo w sezonie, a trzecie z rzędu. Podopieczne Pani trener Doroty Ślusarczyk pokonały Iskrę Krzemień 1:0. Autorką bramki dającej Izolacji komplet punktów była Sylwia Witalec.

Dzięki tej wygranej Izolator Boguchwała w dalszym ciągu zajmuje trzecią lokatę w ligowej tabeli, mając na swoim koncie 16 punktów.

Mecz 10 kolejki zostanie rozegrany w sobotę 24 października 2020 roku o godzinie 14:00. Spotkanie to poprowadzi jako arbiter główny Pan Dominik Paul.

Mecz rozegrany będzie bez udziału publiczności.

DZIEWCZYNY | Piąty komplet punktów!

izolatorPiłkarki Izolatora nie zwalniają tempa. Podopieczne Pani trener Doroty Ślusarczyk wygrały trzeci mecz z rzędu. Tym razem na IzoArenie Izolatki okazały się lepsze od zawodniczek Iskry Krzemień.

Reprezentantki Izolatora pokonały Iskrę 1:0 po golu Sylwii Witalec. Sylwia bramkę zdobyła w 34 minucie meczu.

W 57 minucie wynik meczu mogła podwyższyć Kinga Karwat, niestety nasza kapitanka zbyt czytelnie uderzyła z rzutu karnego. Strzał z wapna Kingi obroniła bramkarka Iskry Magdalena Majcher.

Zawodniczki Iskry po tej obronie uwierzyły w to, że mogą wywieźć z IzoAreny chociażby punkt i śmielej zaatakowały.

Najlepszej okazji po stronie gości nie wykorzystała Julia Litwiniuk. Napastniczka Iskry w 57 minucie meczu stanęła oko w oko z Ewą Koman. Dobrze dysponowana w tym dniu bramkarka Izolatora wygrała ten pojedynek sam na sam. Do końca meczu wynik już nie uległ zmianie i to nasze zawodniczki mogły cieszyć się z kolejnego już piątego zwycięstwa w sezonie.

W najbliższej kolejce nasze piłkarki zagrają na wyjeździe z Podgórzem Kraków, obecnym liderem III ligi gr. IV. Mecz ten zostanie rozegrany w sobotę 24 października 2020 roku.

Izolator Boguchwała – Iskra Krzemień 1:0 (1:0)

Bramka: Sylwia Witalec (34.)

Izolator: Koman – Kabata, Czarnik, Kazimierczak, Karwat – Siudzik (55. Zuba), Zygmunt, Zabawa, Kondracka (86. Stopa) – Ciekielska, Witalec

Żółta kartka: Rożek (Iskra)

Sędziował: Patryk Lutak

DZIEWCZYNY | Pojedynek z Iskrą Krzemień na IzoArenie

izolatorKońcowa faza rundy jesiennej III ligi kobiet. Piłkarki Izolatora w swoim przedostatnim meczu w roli gospodyń zmierzą się z beniaminkiem ligi – Iskrą Krzemień

Iskra Krzemień w obecnym sezonie jeszcze nie wygrała. Najbliższe rywalki piłkarek Izolatora dwa spotkania zremisowały, w pozostałych pięciu meczach schodziły z murawy pokonane. Jedyne punkty na swoje konto zawodniczki z Krzemienia dopisały po remisach z Hetmankami Włoszczowa i Starówką Nowy Sącz. Oba te mecze rozegrane były na stadionie w Krzemieniu.

W minionej kolejce Iskra na swoim stadionie przegrała z Podgórzem Kraków 4:2, czyli obecnymi liderkami trzeciej ligi.

Nasz zespół przed tygodniem w trzecioligowych derbach Podkarpacia pokonał na wyjeździe DAP Dębica 2:0. Autorką obu trafień dla Izolacji była Agnieszka Ciekielska.

Dla naszej zawodniczki był to szósty i siódmy gol jaki zdobyła w trakcie trwającej rundy na boiskach makroregionu.

Spotkanie z Iskrą Krzemień zostanie rozegrane w niedzielę 18 października 2020 roku na IzoArenie o godzinie 11:00.

Mecz zostanie rozegrany bez udziału publiczności. Z tego spotkania przeprowadzimy transmisję na żywo.

DZIEWCZYNY | Piłkarki Izolatora Boguchwała górą w starciu z DAP Dębica

izolatorW niedzielne popołudnie w ramach 8. kolejki 3. ligi grupy 4 kobiet DAP Dębica gościł w małych derbach Podkarpacia drużynę Izolatora Boguchwała, ze względu na sytuację epidemiologiczną w powiacie dębickim spotkanie to miało odbyć się bez udziału publiczności.

W spotkanie od samego początku lepiej weszły zawodniczki Izolatora Boguchwała, które do meczu z DAP-em Dębica przystępowały po efektowym zwycięstwie 7-0 z drużyną Hetmanek Włoszczowa, gospodynie, zaś w ubiegłym tygodniu musiały uznać wyższośc zespołu lidera Podgórza Kraków.

W 23. minucie spotkania błąd przy wyprowadzaniu piłki popełniła jedna z zawodniczek gospodyń co otworzyło drogę do bramki Agnieszce Ciekielskej, która w sytuacji sam na sam nie dała szans bramkarce i płaskim strzałem otworzyła wynik meczu.

Tuż przed przerwą Izolatki bliskie były podwyższenia, bowiem szczęścia z rzutu wolnego poszukała Anna Brzuszek, jej mocne uderzenie wylądowało jednak tylko na poprzecce bramki drużyny DAP-u. Na przerwę to zawodniczki zespołu gości mogły schodzić do szatni w lepszych nastrojach.

Druga połowa to nieco lepsza gra zawodniczek z Dębicy, jednkaże tego dnia bardzo dobrze dysponowana między słupkami drużyny Doroty Ślusarczyk była Ewa Koman, która za każdym wychodziła z opresji obronną ręką.

Dwadzieścia minut przed końcem ponownie swoich sił z rzutu wolnego spróbowała Brzuszek, która wykorzystała moment konsternacji w drużynie gospodyń jednak jej strzał ponownie tylko ostęplował bramkę dębiczanek.

Tuż przed końcem spotkania Koman rozpoczęła akcję zawodniczek z Boguchwały, piłka przeszła bezpańsko przez środkową strefę boiska dalej spadła pod nogi Agnieszki Ciekielskiej, która pognała z futbolówką w kierunku dębickiej bramki i pewnym strzałem po długim rogu ustaliła wynik spotkania na 2-0.

Po porażce z zespołem Izolatora zawodniczki DAP-u Dębica w ligowej tabeli plasują się z dwunastoma punktami na szóstej pozycji w tabeli, podopieczne Doroty Ślusarczyk po dopisaniu do swojego konta trzech "oczek" z trzynastoma punktami zajmują najniższy stopień ligowego podium.

DAP Dębica - Izolator Boguchwała 0-2 (0-1)

0-1 Ciekielska (23)
0-2 Ciekielska (88)

Izolator Boguchwała: Koman- Kabata, Brzuszek, Kazimierczak, Witalec, Ciekielska, Karwat, Cichoń (75. Kondracka), Zygmunt, Zabawa, Czarnik (80. Siudzik)

Źródło: podkarpacielive.pl