Za pierwszego trenera Izolatora Boguchwała uznaje się mistrza murarskiego Stanisława Starzaka.

DZIEWCZYNY | Pierwsze zwycięstwo!

izolatorPierwsza wygrana w lidze piłkarek Izolatora Boguchwała. W miniony weekend podopieczne Pani trener Doroty Ślusarczyk wybrały się na wyjazdowe spotkanie z Iskrą Brzezinka.

Przed rokiem, jeszcze w ramach rozgrywek II ligi obie drużyny spotkały się na IzoArenie, wówczas lepsze okazały się piłkarki Iskry, który pokonały nasze dziewczyny aż 4:0.

Tym razem piłkarki Izolatora pewnie zrewanżowały się rywalkom za tamtą porażkę.

Pierwsza bramka padła w 17 minucie meczu, piłkę do własnej bramki skierowała Monika Kleczkowska, która nie porozumiała się ze swoją bramkarką. Na 2:0 podwyższyła najskuteczniejsza strzelczyni w szeregach Izolatora Boguchwała – Agnieszka Ciekielska. Aga bramkę zdobyła w 33 minucie meczu.

Jeszcze przed przerwą gospodynie zdobyły bramkę kontaktową. Iskra dobrze rozegrała rzut rożny.

W drugiej połowie padła jeszcze tylko jedna bramka. Rzut karny na gola zamieniła Anna Brzuszek.

Zwycięstwo Izolacji powinno być okazalsze jednak, w tym dniu nasze reprezentantki zmarnowały kilka dogodnych okazji na bramki.

W niedzielę kolejny mecz piłkarki Izolacji rozegrają na własnym stadionie. O godzinie 11:00 podejmą zespół Dębu Zabierzów Bocheński.

Iskra Brzezinka – Izolator Boguchwała 1:3 (1:2)

Bramki: Kleczkowska (17.-sam.), Ciekielska (33.), Brzuszek (70.-karny)

Izolator: Koman – Kabata, Brzuszek, Kazimierczak, Witalec, Ciekielska, Karwat, Cichoń (53. Kondracka), Zabawa, Zygmunt (86.Stopa), Czarnik