W nazwie klubu na bardzo krótko pojawiały się nazwy BUDOWLANI oraz UNIA. Bardzo szybko jednak powrócono do pierwotnego IZOLATORA.

DZIEWCZYNY | Podział punktów z Tarnovią

izolatorW pierwszej kolejce III ligi kobiet gr. IV piłkarki Izolatora na IzoArenie podejmowały zespół rezerw Tarnovii Tarnów.

Początek meczu należał do naszych zawodniczek, jednak w dogodnych okazjach nie udało się otworzyć wyniku meczu, niestety w 7 minucie piłkarki Izolatora nadziały się na kontrę, którą precyzyjnym uderzeni em wykończyła Emilia Bochenek.

W 40 minucie kolejną akcje przeprowadziły zawodniczki z Tarnowa, w tej sytuacji w polu karnym napastniczkę Tarnovii faulowała bramkarka Izolacji – Ewa Koman, a prowadzący ten mecz arbiter bez wahania wskazał na 11 metr od bramki. Rzutu karnego nie zmarnowała Ewelina Bojdo i drużyna Tarnovii prowadziła już dwoma bramkami.

Ostatnie pięć minut pierwszej połowy należało już tylko do piłkarek Izolatora, najpierw z rzutu wolnego w pole karne dośrodkowała Jagoda Cichoń, gdzie najsprytniej zachowała się Agnieszka Ciekielska i zdobyła kontaktowego gola. Dwie minut później już z akcji w pole karne piłkę zagrała Karolina Janas i ponownie do siatki trafiła Agnieszka Ciekielska.

W drugiej połowie działo się na murawie już mniej, głównie spowodowane było to tym, że mecz toczony był przy bardzo wysokiej temperaturze. Na trzy minuty przed końcem regulaminowego czasu gry błędy bramkarki Tarnovii i obrończyni wykorzystała Klaudia Kondracka, która wyprowadziła Izolację po raz pierwszy w tym dniu na prowadzenie…prowadzenie, które trwało zaledwie minutę. Tarnovia szybko wznowiła grę przedostając się w pole karne Izolatora, mimo obrony pierwszego strzału przez Ewę Koman, nasza bramkarka przy dobitce była już bezradna.

W drugiej kolejce podopieczne Pani trener Doroty Ślusarczyk zagrają mecz na wyjeździe z Puszczą Niepołomice.

Izolator Boguchwała – Tarnovia II Tarnów 3:3 (2:2)

Bramki: Agnieszka Ciekielska 2 (43., 45.), Klaudia Kondracka (87.) – Emilia Bochenek 2 (7., 88.), Ewelina Bojdo (40.-karny)

Izolator: Koman – Czarnik (70. Stopa), Krzysztoń, Zabawa, Cichoń – Ciekielska, Zygmunt, Brzuszek, Kabata (60. Kondracka) – Witalec, Janas

Sędzia: Marcin Roman (Rzeszów)

Ostatnie spotkanie

19. KOLEJKA IV LIGA PODKARPACKA
SOBOTA, 20.11, 12:00
IZOARENA

izolator

 

4:0

orzel

IZOLATOR BOGUCHWAŁA
 

(4:0)

ORZEŁ PRZEWORSK

Przerwa zimowa

przerwazimowa

SocialMedia

socialmedia 01.2020

IzOnline

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

PRAWA AUTORSKIE 2005-2015
ZAKŁADOWY KLUB SPORTOWY
IZOLATOR BOGUCHWAŁA