W rundzie wiosennej III ligi lubelsko-podkarpackiej sezonu 2012/13 Izolator zdobył komplet punktów w dziewięciu ligowych meczach z rzędu!!!

Trenerzy

Godzi się z wielką wdzięcznością zaprezentować tu lożę trenerów piłkarskich, którzy prowadzili do wielu sukcesów piłkarzy:

• Bogusław Adamowicz
  • Jan Wiśniewski
  • Stanisław Skiba
  • Grzegorz Opaliński

Dzięki działalności gospodarczej pod pieczołowitą opieką zakładu patronackiego Zapel S.A. Klub pozostaje, także w dobrej kondycji finansowej, zabezpiecza wszystkie sekcje w sprzęt niezbędny do prowadzenia wyczynu sportowego, szkolenia zawodników i okazale promuje 60-letnie tradycje "izolatorskie". Niemała w tym wszystkim zasługa Zarządu Klubu z Prezesem Romanem Leśniakiem na czele, który jest wciąż szczerze oddany sportowej przygodzie na wysokim poziomie.

12. KOLEJKA
NIEDZIELA, 13.10, 14:00
IZOARENA

start pruchnik

izolator

START PRUCHNIK

(0:1)

Następne spotkanie

13. KOLEJKA
NIEDZIELA, 20.10, 11:00
IZOARENA

izolator

-:-

glogovia

(-:-)

GŁOGOVIA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI

Liga - JESIEŃ 2019

Tabela 2019/2020

IzOnline

Odwiedza nas 246 gości oraz 0 użytkowników.

PRAWA AUTORSKIE 2005-2015
ZAKŁADOWY KLUB SPORTOWY
IZOLATOR BOGUCHWAŁA

Strict Standards: Non-static method modSlideLikebox::getLikebox() should not be called statically in /home/dziadule/domains/izolator.boguchwala.eu/public_html/mmp_upgrade/modules/mod_js_social_tabs_slider/mod_js_social_tabs_slider.php on line 14