W herbie klubu widnieje czerwona błyskawica oraz izolator, które nawiązują do historii powstania klubu oraz właściciela i sponsora drużyny.

Example of Section Blog layout (FAQ section)

To są te emocje, za które kochamy futbol miłością bezgraniczną?

katemokaTo są te emocje, za które kochamy futbol miłością bezgraniczną?

Trzy dni do startu rozgrywek w 2021 roku ?

W tym sezonie druga runda będzie inna niż zwykle tabela 4 ligi podkarpackiej została podzielona na dwie grupy (mistrzowską i spadkową). W mistrzowskiej zagra ze sobą osiem najlepszych drużyn po rundzie jesiennej, zaś w spadkowej pozostałe czternaście⚽

W tej pierwszej grupie znalazł się Izolator Boguchwała. Podopieczni Bartosza Zołotara zimę spędzili na drugim miejscu?
Oznacza to, że Biało-zieloni zagrają czternaście spotkań o mistrzostwo IV ligi, w systemie mecz plus rewanż z siedmioma pozostałymi najlepszymi zespołami ligi ?

Nasz zespół na jesień wygrał 13 spotkań, 4 zremisował i 4 razy przegrał. Nasz bilans bramkowy to 37 bramek strzelonych i 18 straconych ?

W zimie nasza kadra została przebudowana, szeregi Izolatora opuściło trzech zawodników: Patryk Wiącek, Michał Szularz i Simon Mazur. Nowymi zawodnikami Izolatora zostali Patryk Drzymała, Mateusz Kasprzyk, Mikołaj Kula, Georgelas Lukanzu, Radosław Bąk i Przemysław Nalepka⚡️

W okresie zimowych treningów niemal przez cały ich okres Trener Zołotar miał do dyspozycji całą kadrę, nasz zespół omijały zarówno choroby jak i kontuzje ?

Do rundy wiosennej przystępujemy zatem pełni nadziei, ale również z poczuciem własnej wartości? Nasz zespół to mieszanka rutyny z młodością. Z przewagą tej drugiej?

Izolator chce grać ciekawą dla oka piłkę, braki nadrabiać będziemy ambicją i walką. Na podkarpackich murawach zobaczycie kolektyw, a nie zgraję przypadkowych 11 zawodników. Wspólna radość, wzajemna mobilizacja, wsparcie. DRUŻYNA⚪️?

Together everyone achieves more! Team! ??

fot. Robert Skalski

Sponsorzy

Ostatnie spotkanie

22. KOLEJKA IV LIGA PODKARPACKA
SOBOTA 06.04.2024, 11:00
IZO_ARENA (Boguchwała)

 

2:1

IZOLATOR BOGUCHWAŁA
(1:1)
Głogovia Głogów Małopolski

Następne spotkanie

23. KOLEJKA IV LIGA PODKARPACKA
SOBOTA 13.04.2024, 16:00
ŁAŃCUT

 

-:-

STAL ŁAŃCUT
(-:-)
IZOLATOR BOGUCHWAŁA

Gramy

IZO-ARENA

Przerwa zimowa (2)

przerwazimowa

SocialMedia

socialmedia 01.2020

IzOnline

Odwiedza nas 358 gości oraz 0 użytkowników.

PRAWA AUTORSKIE 2005-2015
ZAKŁADOWY KLUB SPORTOWY
IZOLATOR BOGUCHWAŁA