15. sierpnia 2015 roku rozgrywki w III lidze zainaugurowała pierwsza w historii ZKS Izolator Boguchwała drużyna kobiet.

Example of Section Blog layout (FAQ section)

Kolejne derby powiatu rzeszowskiego, podejmujemy Resovię II

izolatorresoviaPrzed nami piętnasta seria spotkań o Mistrzostwo IV ligi podkarpackiej. W tej kolejce Izolator Boguchwała na IzoArenie zmierzy się z rezerwami pierwszoligowej Resovii Rzeszów.

Resovia II Rzeszów obecnie ma na swoim koncie 11 punktów, na które złożyły się trzy zwycięstwa, dwa remisy i dziewięć porażek. Ten dorobek punktowy zawodnikom Adama Bukały pozwala na zajmowanie 20 lokaty w ligowej tabeli. Bilans bramkowy rezerw Resovii to 23 bramki zdobyte i 26 straconych.

Młodzi zawodnicy Resovii przed tygodniem pokonali na sztucznym boisku przy Wyspiańskiego w Rzeszowie, gdzie na co dzień rozgrywają swoje mecze drużynę Czarnych Jasło 4:0. Hatricka w tamtym meczu zdobył Jakub Persak, a jedno trafienie dorzucił Garbiel Kyciński.

W poprzedniej kolejce Izolator natomiast w meczu wyjazdowym pokonał obecnego lidera IV ligi podkarpackiej – Piast Tuczempy, wygrywając na stadionie w Tuczempach 1:0. Autorem jedynego gola w tamtym spotkaniu zdobył Michał Daniel, finalizując podanie od Konrada Kowala.

W środę Izolacja rozegrała spotkanie pucharowe, w ramach III rundy Pucharu Polski Rzeszów-Dębica. Naszym rywalem był Zryw Dzikowiec. Spotkanie z niżej notowanym rywalem zakończyło się wygraną Izolatora aż 10:1. Resovia II miała również rozegrać w minioną środę spotkanie pucharowe, rywalizując ze Strumykiem Malawa. Ten mecz jednak się nie odbył z powodu zalanego boiska w Malawie.

Spotkanie 15 kolejki IV ligi pomiędzy Izolatorem Boguchwała a rezerwami Resovii Rzeszów zostanie rozegrane w sobotę 3 października o 15:00 na IzoArenie. Arbitrem tego meczu będzie Grzegorz Łącz z Tarnobrzega.

Gorąco zapraszamy wszystkich kibiców na IzoArenę i zachęcamy do gorącego ale kulturalnego dopingu!

Ostatnie spotkanie

19. KOLEJKA IV LIGA PODKARPACKA
SOBOTA, 20.11, 12:00
IZOARENA

izolator

 

4:0

orzel

IZOLATOR BOGUCHWAŁA
 

(4:0)

ORZEŁ PRZEWORSK

Przerwa zimowa

przerwazimowa

SocialMedia

socialmedia 01.2020

IzOnline

Odwiedza nas 462 gości oraz 0 użytkowników.

PRAWA AUTORSKIE 2005-2015
ZAKŁADOWY KLUB SPORTOWY
IZOLATOR BOGUCHWAŁA