W sezonie 2007/2008 Izolator z Witoldem Kwaśnym w bramce nie stracił gola w 10 kolejnych meczach i przez ponad 1000 minut!!!

Remis na ciężkim terenie

izolatorjksjaroslawIzolator Boguchwała po zeciętym meczu zremisował 1-1 (1-0) z JKS-em Jarosław. Bramkę dla gospodarzy w 38' minucie po dośrodkowaniu w pole karne zdobył Brodowicz, a w 56' po indywidualnej akcji i dograniu Michała Worosza strzałem zza pola karnego wyrównał Krystian Wilk.

Pierwsza połowa dla naszych zawodników rozpoczęła się bardzo dobrze. Widać było zaangażowanie i chęć zdobycia szybkiej bramki. Swoje szanse mieli Kacper Penar oraz Michał Worosz. Po ich uderzeniach dobrymi interwencjami popisał się jednak Siryk.

Izolacja przeważała i raz po raz atakowała, JKS nastawił się na kontry i tak też właśnie padła bramka dla gospodarzy. W 38' piłka z prawej strony spadła idealnie na głowę Brodowicza, a ten dopełnił formalności i umieścił ją w siatce.

W drugiej części spotkania gra otworzyła się i byliśmy świadkami ciekawego spotkania obfitującego akcjami z obu stron. W 56' minucie Walker pociągnał w środku i wystawił piłkę Krystianowi Wilkowi, który huknął jak z armaty i umieścił piłkę w siatce. Po wyrównującej bramce JKS śmielej zaatakował i to drużyna z Jarosławia stworzyła sobie kilka dogodnych sytuacji. Po około piętnastu minutach znów do głosu doszedł Izolator, jednak mimo przewagi optycznej nie udało się przechylić szali na naszą korzyść.

Kolejny mecz już w niedziele 2 sierpnia, wówczas na IzoArenie zmierzymy się z Sokołem Kolbuszowa Dolna.

JKS Jarosław - Izolator Boguchwała 1:1 (1:0)

Bramki: Brodowicz (38.) - K. Wilk (56.)

Izolator: Szularz – Wiącek, Bogacz, Cach (85 Łeń) - Gajdek (71 Kowal), Dobrzański, Ciemierkiewicz, K. Wilk – Worosz, Penar (90+1 J. Wilk), Dudek