Za pierwszego trenera Izolatora Boguchwała uznaje się mistrza murarskiego Stanisława Starzaka.

Remis w Biało-zielonym sparingu

izolatorwisloka debicaIzolator Boguchwała w swoim czwartym letnim sparingu zremisował na IzoArenie z trzecioligową Wisłoką Dębica 1:1.

Mecz z Wisłoką pierwotnie miał zostać rozegrany w sobotę 27 czerwca wówczas po obfitych opadach deszczu zarówno murawa na IzoArenie jak i na boguchwalskich Wykopach nie nadawała się do rozgrania meczu w komfortowych warunkach. W środę natomiast mimo mocno nasiąkniętej murawy obu drużynom udało się rozegrać mecz kontrolny.

Izolacja na prowadzenie wyszła w 34 minucie meczu. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę do bramki Dybskiego głową skierował Aleksander Gajdek. Goście wyrównali w 87 minucie, zdobywając bramkę z rzutu karnego. W tej sytuacji bliski obrony strzału z 11 metrów był Dawid Ziobro.

Trener Bartosz Zołotar w meczu z Wisłoką sprawdzał pięciu zawodników, w tym gronie znalazło się dwóch obrońców, dwóch środkowych pomocników oraz jeden skrzydłowy. Kolejny mecz sparingowy w naszych barwach rozegrał Marcin Dudek.

Natomiast ze względu na drobne urazu w tym meczu kontrolnym nie zagrał Michał Daniel oraz Adrian Sitek.

Najbliższy sparing Izolator rozgra w sobotę 4 lipca, rywalem Izolatora będzie Igloopol Dębica, czyli nasz pierwszy przeciwnik w meczu o stawkę w nowym sezonie.

Izolator Boguchwała – Wisłoka Dębica 1:1 (1:0)

Bramki: Gajdek (34.) – Łanucha (87.-karny)