W sezonie 2007/2008 Izolator z Witoldem Kwaśnym w bramce nie stracił gola w 10 kolejnych meczach i przez ponad 1000 minut!!!

Example of Section Blog layout (FAQ section)

OFICJALNIE: Michał Kachniarz i Michał Bogacz trenerami Izolatora!

Duet trenerski Michał Kachniarz i Michał Bogacz poprowadzi drużynę Izolatora Boguchwała w sezonie 2019/2020.

Nowymi trenerami Biało-zielonych zostali dobrze znani w Boguchwale Michał Bogacz oraz Michał Kachniarz, obaj z naszym klubem związani są od sezonu 2016/17.

Będzie to jeden z pierwszych przypadków w historii Izolacji, w którym to drużynę seniorów poprowadzi duet trenerów.

Michał Bogacz w poprzednim sezonie był asystentem trenera Tomasza Głąba łącząc grę na boisku z pomocą trenerowi Głąbowi. W tym sezonie na pewno obowiązków na barkach Bogiego będzie więcej jednak wierzymy, że taki profesjonalista jak Michał Bogacz sobie z nimi poradzi.

Michał Kachniarz ze względów zdrowotnych nie jest już w stanie regularnie grać piłkę na poziomie IV ligi, dlatego zarząd naszego klubu postanowił powierzyć Michałowi nową funkcję. W poprzednim sezonie trener Kachniarz prowadził drużynę Gromu Mogielnica, z którą już w pierwszym roku pracy zdołał wywalczyć awans do A klasy. 

Obaj trenerzy dysponują licencjami UEFA B, natomiast Michał Kachniarz jest w trakcie kursu trenerskiego, po którym otrzyma licencję UEFA A, pozwalającą na prowadzenie drużyny w III lidze. 

Powodzenia Panowie!

Ostatnie spotkanie

SPARING
SOBOTA, 13.07, 11:00
MOGIELNICA

izolator

 

1:2

iglopol

IZOLATOR BOGUCHWAŁA
 

(0:1)

IGLOOPOL DĘBICA

Następne spotkanie

SPARING
ŚRODA, 17.07, 18:00
IZOARENA

izolator

 

-:-

korona

IZOLATOR BOGUCHWAŁA 
 

(-:-)

KORONA RZESZÓW

Zapisz

Sparingi - Lato 2019

Liga - JESIEŃ 2019

IzOnline

Odwiedza nas 479 gości oraz 0 użytkowników.

PRAWA AUTORSKIE 2005-2015
ZAKŁADOWY KLUB SPORTOWY
IZOLATOR BOGUCHWAŁA


Strict Standards: Non-static method modSlideLikebox::getLikebox() should not be called statically in /home/dziadule/domains/izolator.boguchwala.eu/public_html/mmp_upgrade/modules/mod_js_social_tabs_slider/mod_js_social_tabs_slider.php on line 14

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/dziadule/domains/izolator.boguchwala.eu/public_html/mmp_upgrade/modules/mod_js_social_tabs_slider/tmpl/default.php on line 9