W sezonie 2007/2008 Izolator zdominował IV ligę podkarpacką zdobywając 80 punktów, wygrywając 25 meczy, remisując 5 i przegrywając 4.

Example of Section Blog layout (FAQ section)

Otwarte testy za nami

izolatorIII otwarte testy piłkarskie do drużyny ZKS Izolator Boguchwała wypadły niezwykle udanie. Na murawie pojawiło się ponad 40 młodych piłkarskich adeptów z roczników 1999-2002. Piłkarze przeszli szereg ćwiczeń, które miały na celu przetestować ich sprawność oraz to w jaki sposób operują piłką. Później przyszła seria mini gier piłkarskich, gdzie podzieleni na 5 osobowe drużyny (czterech w polu + bramkarz) zagrały miniturniej. Nie zabrakło emocji, dobrych zagrań i walki do ostatniego gwizdka. 

W poprzednim edycjach na tym etapie odpadała już średnio 1/3 zawodników. Tym razem jednak poziom był na tyle wysoki, że po krótkiej analizie trener Tomasz Głąb oraz dyrektor sportowy Kamil Gołąbek podjęli decyzję aby w dużej gierce dać się wykazać wszystkim zgłoszonym adeptom. Zawodników podzielono na dwie jedenastki + rezerwowych. Duża gra kontrolna odbyła się w wymiarze czasowym 2x25 minut, a gościnnie poprowadził ją sędzia Adrian Nazimek. Każdy dostał conajmniej 25 minut aby się udowodnić swoje umiejętności.

Ostatecznie na treningi z pierwszą drużyną zaproszonych zostało 11 zawodników - 1 bramkarz, 2 obrońców, 3 zawodników ze środka pola, 3 skrzydłowych oraz 2 napastników. O postępach i ewentualnych transferach tych zawodników będziemy informować na bieżąco.

Ostatnie spotkanie

SPARING
SOBOTA, 13.07, 11:00
MOGIELNICA

izolator

 

1:2

iglopol

IZOLATOR BOGUCHWAŁA
 

(0:1)

IGLOOPOL DĘBICA

Następne spotkanie

SPARING
ŚRODA, 17.07, 18:00
IZOARENA

izolator

 

-:-

korona

IZOLATOR BOGUCHWAŁA 
 

(-:-)

KORONA RZESZÓW

Zapisz

Sparingi - Lato 2019

Liga - JESIEŃ 2019

IzOnline

Odwiedza nas 405 gości oraz 0 użytkowników.

PRAWA AUTORSKIE 2005-2015
ZAKŁADOWY KLUB SPORTOWY
IZOLATOR BOGUCHWAŁA


Strict Standards: Non-static method modSlideLikebox::getLikebox() should not be called statically in /home/dziadule/domains/izolator.boguchwala.eu/public_html/mmp_upgrade/modules/mod_js_social_tabs_slider/mod_js_social_tabs_slider.php on line 14

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/dziadule/domains/izolator.boguchwala.eu/public_html/mmp_upgrade/modules/mod_js_social_tabs_slider/tmpl/default.php on line 9