Na stadionie IZO ARENA funkcjonuje system nawadniania murawy RAIN BIRD.

Example of Section Blog layout (FAQ section)

Mamy nowego partnera technicznego!

SportBrand nowym partnerem technicznym ZKS Izolator Boguchwała!

Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym nawiązana została współpraca pomiędzy naszym klubem a firmą SportBrand. Umowa została parafowana przez prezesa ZKS Izolator Boguchwała – Pana Romana Stefanika oraz prezesa firmy SportBrand – Pana Krzysztofa Adamskiego.

SportBrand zajmie się kompleksową obsługą naszego klubu w zakresie dostarczenia strojów meczowych oraz odzieży i sprzętu treningowego. Umowa obowiązywać będzie od 1 marca 2019 roku do 30 czerwca 2020. 

Już wkrótce przedstawimy projekt nowych strojów meczowych, w których nasi zawodnicy zagrają w rundzie wiosennej.

 

Ostatnie spotkanie

SPARING
SOBOTA, 13.07, 11:00
MOGIELNICA

izolator

 

1:2

iglopol

IZOLATOR BOGUCHWAŁA
 

(0:1)

IGLOOPOL DĘBICA

Następne spotkanie

SPARING
ŚRODA, 17.07, 18:00
IZOARENA

izolator

 

-:-

korona

IZOLATOR BOGUCHWAŁA 
 

(-:-)

KORONA RZESZÓW

Zapisz

Sparingi - Lato 2019

Liga - JESIEŃ 2019

IzOnline

Odwiedza nas 444 gości oraz 0 użytkowników.

PRAWA AUTORSKIE 2005-2015
ZAKŁADOWY KLUB SPORTOWY
IZOLATOR BOGUCHWAŁA


Strict Standards: Non-static method modSlideLikebox::getLikebox() should not be called statically in /home/dziadule/domains/izolator.boguchwala.eu/public_html/mmp_upgrade/modules/mod_js_social_tabs_slider/mod_js_social_tabs_slider.php on line 14

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/dziadule/domains/izolator.boguchwala.eu/public_html/mmp_upgrade/modules/mod_js_social_tabs_slider/tmpl/default.php on line 9