W herbie klubu widnieje czerwona błyskawica oraz izolator, które nawiązują do historii powstania klubu oraz właściciela i sponsora drużyny.

Example of Section Blog layout (FAQ section)

Pechowa porażka w Sieniawie. Sokół odleciał nam w tabeli

izolatorsieniawaPiłka nożna jest sportem pięknym, ale też bardzo nieprzewidywalnym i często niesprawiedliwym. W pierwszym meczu na Izo Arenie Sokół był drużyną lepszą i zasłużenie wygrał. Nasza drużyna od początku rundy wiosennej mocno walczyła aby zniwelować przewagę ośmiu punktów drużyny z Sieniawy z pierwszej części sezonu i cel ten był już bardzo blisko. Ostatecznie jednak po pechowej końcówce z Sieniawy wróciliśmy na tarczy.

W pierwszej części spotkania prowadziliśmy mądrą grę, nasza drużyna mocno walczyła w bliskim pressingu. Podopieczni Marcina Wołowca często sobie z tym nie radzili, co pozwoliło nam stworzyć sobie kilka bardzo dobrych sytuacji do zdobycia bramki. Dwóch najlepszych nie wykorzystali Kamil Rębisz oraz Patryk Zieliński. Strzał tego pierwszego fenomenalnie wybronił Paweł Pawlus, a tego drugiego powędrował ponad bramką. Gospodarze konkretniej zagrozili naszej bramce tylko raz, kiedy to Adrian Mołdoch przedarł się przez nasze szyki obronne, ale ostatecznie spudłował.

Kolejna odsłona tego pojedynku wyglądała podobnie. Tym razem przed szansami stawali Michał Worosz i Konrad Cupryś, jednak ponownie piłka nie znalazła drogi do bramki. Gra wyglądała dobrze, ale brakowało nam tej "kropki nad i". Niestety pod koniec spotkania cały wysiłek poszedł na marne. Do piłki zagrywanej w pole karne wyskoczył zarówno Michał Bogacz jak i Miłosz Lewandowski, zderzyli się oni ze sobą i piłka została wybita... wprost do Mateusza Jędryasa, który wpakował ją do siatki. Staraliśmy się wyrównać, ale po tej akcji Sokół złapał wiat w skrzydła i wypracował sobie rzut karny. Jedenastkę obronił Lewandowski, ale ostatecznie nie zdąrzylismy już nawet wyrównać wyniku tego pojedynku.

Porażka z Sokołem boli tym bardziej, że na nią kompletnie nie zasłużyliśmy, a w tym momencie drużyna z Sieniawy odskoczyła nam już na siedem punktów. Jak mawiał jednak ŚP. Kazimierz Górski - "Dopóki piłka w grze wszystko jest możliwe". Będziemy zatem realizować nasz plan i walczyć z całych sił o każde kolejne trzy punkty. 

Sokół Sieniawa - Izolator Boguchwała 1-0 (0-0)

1-0 Mateusz Jędryas (84)

Sokół Sieniawa: Pawlus - Kardyś, S. Padiasek, Siwyj, M. Padiasek, Brocki (90. Stefan), Bursztyka (69. M. Jędryas), D. Jędryas, Kasza, Lis - Mołdoch (69. Drożdżal)

Izolator Boguchwała: Lewandowski - Wilk, Bogacz, Dąbek, Szkolnik, Rębisz, Sitek (63. Domin), Kachniarz (74. Cupryś), Worosz, Zieliński, Szymański (90. Wiącek)

Sędziował: Karol Krzak. Widzów: 150 (20 z Boguchwały).

foto: Łukasz Solski nowiny24.pl
kairo

Ostatnie spotkanie

SPARING
 ŚRODA, 18.07, 17:30
 ZGŁOBIEŃ

izolator

 

2:0 

strug tyczyn

IZOLATOR BOGUCHWAŁA
 

(1:0)

STRUG TYCZYN

Zapisz

Następne spotkanie

SPARING
SOBOTA, 21.07, 11:30
KOLBUSZOWA DOLNA

izolator

 

-:-

sokol kolbuszowadolna

IZOLATOR BOGUCHWAŁA
 

(-:-)

SOKÓŁ KOLBUSZOWA DOLNA

Zapisz

Transfery - Lato 2018

Przychodzą:

in

Odeszli:
out Miłosz Lewandowski
out Zbigniew Dąbek
out Kamil Rębisz

Sparingi - Lato 2018

Przerwa międzysezonowa

przerwa

Liga - Jesień 2018

Kol Gosp.   Gośc.   Data  Godz
1 Piast - Izolator 11/12.08  -:- 
2 Izolator - Przełom śr,15.08 -:-
3 Orzeł - Izolator 18/19.08 -:-
4 Izolator - Wiązownica 25/26.08 -:-
5 Rzemieślnik - Izolator śr,29.08 -:-
6 Błękitni - Izolator 01/02.09 -:-
7 Izolator - Korona 08/09.09 -:-
8 Stal G. - Izolator 15/16.09 -:-
9 Izolator - JKS 22/23.09 -:-
10 Sokół N. - Izolator 29/30.09 -:-
11 Izolator - Igloopol 06/07.10 -:-
12 Ekoball - Izolator 13/15.10 -:-
13 Izolator - Wisłok 20/21.10 -:-
14 Polonia - Izolator 27/28.10 -:-
15 Izolator - Wisłoka 03/04.11 -:-
16 Karpaty - Izolator 10/11.11 -:-
17 Izolator - Sokół KD. 17/18.11 -:-

Tabelka

IzOnline

Odwiedza nas 797 gości oraz 0 użytkowników.

PRAWA AUTORSKIE 2005-2015
ZAKŁADOWY KLUB SPORTOWY
IZOLATOR BOGUCHWAŁA


Strict Standards: Non-static method modSlideLikebox::getLikebox() should not be called statically in /home/dziadule/domains/izolator.boguchwala.eu/public_html/mmp_upgrade/modules/mod_js_social_tabs_slider/mod_js_social_tabs_slider.php on line 14

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/dziadule/domains/izolator.boguchwala.eu/public_html/mmp_upgrade/modules/mod_js_social_tabs_slider/tmpl/default.php on line 9