Na stadionie IZO ARENA funkcjonuje system nawadniania murawy RAIN BIRD.

Example of Section Blog layout (FAQ section)

LKS Pisarowce kolejną ofiarą Izolatora.

izolatorpisarowceIzolator Boguchwała bardzo dobrze rozpoczął rundę wiosenną. Tym razem pokonał LKS Pisarowce 2-0 (1-0). W sześciu meczach rozegranych na wiosnę podopieczni Tomasza Głąba pięć spotkań wygrali i jedno zremisowali.

W pierwszych minutach spotkania LKS Pisorawce przejął inicjatywę. Izolator w nieco odmieniononej formacji defensywnej jednak bardzo mądrze się bronił.

W 18. minucie jednak LKS Pisarowce stworzył sobie dogodną sytuację aby w tym meczu objąć prowadzenie. Po kontrze w polu karnym dobrze odnalazł się Sebastian Sobolak, ale uderzył wprost w Miłosza Lewandowskiego.
Cztery minuty później ni z gruszki, ni z pietruszki padła bramka dla gospodarzy. Krzysztof Szymański dobrze się zastawił i podał do Konrada Cuprysia, który długo się nie zastanawiając huknął w kierunku bramki gości. Piłka po drodze odbiła się jeszcze od ręki jednego z obrońców i wpadła do siatki obok bezradnego Dariusza Półkoszka.

Pisarowce jednak się nie poddawały. Chwilę później z rzutu wolnego bardzo mocno i niewygodnie uderzył Kamil Walaszczyk. Lewandowski wypluł piłkę przed siebie, jednak dobrze asekurowali go obrońcy, którzy zażengali niebezpieczeństwo.

Izolator także miał swoją sytuację. Po ładnej kontrze i dośrodkowaniu Szczoczarza w polu karnym przeszkodzili sobie Szymański i Patryk Zieliński. Ten pierwszy nie doskoczył wystarczająco wysoko do piłki, ale musnął ja głową, zdejmując jednocześnie temu drugiemu.

W drugiej części spotkania Szymański bardzo dobrze się odnalazł i wychodził sam na sam z bramkarzem. Według sędziego nieprzepisowo w tej sytuacji powstrzymywał go Karol Adamiak, ale za ten faul ostatecznie obejrzał tylko żółtą kartę. Z rzutu wolnego technicznie uderzył Szczoczarz, ale ładną interwencją popisał się bramkarz gości.

W 60. minucie spotkania Aleksander Gajdek faulował jednego z zawodników LKS-u Pisarowce. Gdy sędzia sprawdzał czy zawodnikowi gości nic się nie stało Damian Niemczyk bezpardonowo pchnął Gajdka, który runął na murawę. Żaden z arbitrów jednak nie "zarejestrował" tego zdarzenia.

Goście byli bardzo bliscy wyrównania w 67. minucie. Sobolak znalazł się sam na sam z Lewandowskim, jednak z tego starcia górą wyszedł bramkarz gospodarzy, który bardzo mądrze skrócił kąt.

W ostatnich minutach meczu to drużyna Izolatora sprawiała lepsze wrażenie. Przed szansą na podwyższenie prowadzenia dwukrotnie stanął Michał Worosz, jednak dopiero w doliczonym czasie gry strzał Adriana Sitka znalazł drogę do bramki.

Izolator Boguchwała - LKS Pisarowce 2:0 (0:0)

1-0 Konrad Cupryś (22)
2-0 Adrian Sitek (90+)

Izolator Boguchwała: Lewandowski - Gajdek, Bogacz, Wiącek, Wilk, Szczoczarz (70. Wójcik), Cupryś (61. Sitek), Kachniarz, Zieliński (90+ Dobrzański), Domin (55. Worosz), Szymański (83. Matuła)

LKS Pisarowce: Półkoszek - Dziedzic, Sobota, Adamiak, Sikorski, Kasperkowicz, (59. Posadzki), Niemczyk, Walaszczyk, R. Domaradzki, Sobolak, Holovaczuk

Sędziował: Marek Pająk (Mielec)