Za pierwszego trenera Izolatora Boguchwała uznaje się mistrza murarskiego Stanisława Starzaka.

Example of Section Blog layout (FAQ section)

Wymaga maksymalna koncentracja! Podejmujemy Głogovię.

izolatorglogoviaZaczynamy rozgrywki ligowe w 2018 roku na IzoArenie. W pierwszym meczu o mistrzostwo IV ligi podkarpackiej w rundzie wiosennej Izolator podejmować będzie Głogovię Głogów Małopolski.

Głogovia po rozegraniu 18 meczów zajmuje ostatnie miejsce w ligowej tabeli. Nasz najbliższy przeciwnik wygrał zaledwie trzy spotkania, także trzy zremisował i aż dwanaście razy schodził z murawy pokonany.

W sezonie 2017/18 Głogovię prowadzi już trzeci trener. Nasi rywale zmagania w tym sezonie zaczęli pod okiem Tomasza Orłowskiego, który teraz trenuje występujący w B klasie Diament Pstrągowa. Trenera Orłowskiego w połowie rundy jesiennej zastąpił Maciej Biliński. Przed startem rundy rewanżowej zarząd drużyny z Głogowa był zmuszony do kolejnej zmiany, ponieważ Biliński nie miał odpowiedniej licencji do prowadzenia drużyny w IV lidze.

Nowym szkoleniowcem drużyny spod Rzeszowa został Jacek Sowa. Trener Sowa przed rozpoczęciem pracy w Głogovii trenował występujący w lidze okręgowej Bratek Bratkowice oraz był także trenerem grupy młodzieżowej w Akademii Piłkarskiej Izolatora i prowadził naszych młodzików.

Do kadry zespołu z Głogowa Małopolskiego w przerwie między rundami dołączyło kilku nowych zawodników. W tym gronie znalazł się również Bartosz Madeja, który na jesień był w szerokiej kadrze Izolatora, jednak ostatecznie nie przebił się do naszego składu i nasz klub zrezygnował z jego usług.

W odwrotnym kierunku powędrował Patryk Wiącek, który zamienił Głogovię na Izolację i po czterech latach przerwy ponownie występuję naszej drużynie.

Przed tygodniem Głogovia na własnym stadionie przegrała z Wisłoką Dębica aż 3:0.

Izolator w Wielką Sobotę w wyjazdowym pojedynku w przekonywującym stylu pokonał Ekoball Stal Sanok 4:2 po dwóch bramkach zdobytych przez Łukasza Szczoczarza oraz trafieniach Michała Bogacza i Krzysztofa Szymańskiego.

W zimie obie drużyny spotkały się w meczu sparingowym. Wówczas na sztucznej murawie obiektu przy Wyspiańskiego w Rzeszowie górą był Izolator, który po bramkach zdobytych przez Oskara Matułę i Kamila Rębisza zwyciężył 2:1.

W rundzie jesiennej Izolator w Głogowie Małopolskim wysoko pokonał gospodarzy zwyciężając w tamtym meczu aż 6:0. Bramki wówczas zdobywali Patryk Róg, który ustrzelił hattricka oraz Michał Bogacz, Krzysztof Szymański i Zbigniew Dąbek.

Ostatni bezpośredni mecz na IzoArenie pomiędzy Izolatorem a Głogovią to remis 2:2. Biało-zieloni w tym spotkaniu pechowo, bo po indywidualnych błędach w doliczonym już czasie drugiej połowy dali sobie wyszarpać zwycięstwo. Bez wątpienia nie było to najlepsze spotkanie Izolatora, nasz zespół już po pierwszej połowie przegrywał 1:0.

W drugiej połowie najpierw szybko udało się doprowadzić do wyrównania po golu Marka Fundakowskiego następnie po trafieniu Marcina Brogowskiego wyszliśmy na prowadzenie, którego niestety nie udało się utrzymać do końcowego gwizdka.

W tym meczu w barwach Głogovii w podstawowym składzie zagrali Michał Worosz i Patryk Wiącek, którzy obecnie reprezentują Izolację oraz trzeci wychowanek Izolatora, który teraz reprezentuje barwy Stali Łańcut – Kamil Kawa.

Pojedynek 22 kolejki IV ligi podkarpackiej pomiędzy Izolatorem Boguchwała a Głogovią Głogów Małopolski zostanie rozegrane w sobotę 7 kwietnia o godzinie 15:00 na IzoArenie. Sędzią głównym tego pojedynku Jakub Pych reprezentujący Kolegium Sędziów Dębica.

Wszystkich gorąco zapraszamy na IzoArenę i wsparcie Izolatora w walce o kolejne ligowe punkty!

Ostatnie spotkanie

20. KOLEJKA
SOBOTA, 23.03, 14:00
IZOARENA

izolator

 

0:0

orzel

IZOLATOR BOGUCHWAŁA
 

(0:0)

ORZEŁ PRZEWORSK

Następne spotkanie

21. KOLEJKA
NIEDZIELA, 31.03, 12:15
WIĄZOWNICA

wiazownica

 

-:-

izolator

KS WIĄZOWNICA
 

(-:-)

IZOLATOR BOGUCHWAŁA

Zapisz

Liga - WIOSNA 2019

Tabela 2018/19

 

IzOnline

Odwiedza nas 345 gości oraz 0 użytkowników.

PRAWA AUTORSKIE 2005-2015
ZAKŁADOWY KLUB SPORTOWY
IZOLATOR BOGUCHWAŁA


Strict Standards: Non-static method modSlideLikebox::getLikebox() should not be called statically in /home/dziadule/domains/izolator.boguchwala.eu/public_html/mmp_upgrade/modules/mod_js_social_tabs_slider/mod_js_social_tabs_slider.php on line 14

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/dziadule/domains/izolator.boguchwala.eu/public_html/mmp_upgrade/modules/mod_js_social_tabs_slider/tmpl/default.php on line 9