W sezonie 2012/2013 napastnik Izolatora Boguchwała - Tomasz Płonka został królem strzelców III ligi zdobywając 20 bramek.

Example of Section Blog layout (FAQ section)

Wymaga maksymalna koncentracja! Podejmujemy Głogovię.

izolatorglogoviaZaczynamy rozgrywki ligowe w 2018 roku na IzoArenie. W pierwszym meczu o mistrzostwo IV ligi podkarpackiej w rundzie wiosennej Izolator podejmować będzie Głogovię Głogów Małopolski.

Głogovia po rozegraniu 18 meczów zajmuje ostatnie miejsce w ligowej tabeli. Nasz najbliższy przeciwnik wygrał zaledwie trzy spotkania, także trzy zremisował i aż dwanaście razy schodził z murawy pokonany.

W sezonie 2017/18 Głogovię prowadzi już trzeci trener. Nasi rywale zmagania w tym sezonie zaczęli pod okiem Tomasza Orłowskiego, który teraz trenuje występujący w B klasie Diament Pstrągowa. Trenera Orłowskiego w połowie rundy jesiennej zastąpił Maciej Biliński. Przed startem rundy rewanżowej zarząd drużyny z Głogowa był zmuszony do kolejnej zmiany, ponieważ Biliński nie miał odpowiedniej licencji do prowadzenia drużyny w IV lidze.

Nowym szkoleniowcem drużyny spod Rzeszowa został Jacek Sowa. Trener Sowa przed rozpoczęciem pracy w Głogovii trenował występujący w lidze okręgowej Bratek Bratkowice oraz był także trenerem grupy młodzieżowej w Akademii Piłkarskiej Izolatora i prowadził naszych młodzików.

Do kadry zespołu z Głogowa Małopolskiego w przerwie między rundami dołączyło kilku nowych zawodników. W tym gronie znalazł się również Bartosz Madeja, który na jesień był w szerokiej kadrze Izolatora, jednak ostatecznie nie przebił się do naszego składu i nasz klub zrezygnował z jego usług.

W odwrotnym kierunku powędrował Patryk Wiącek, który zamienił Głogovię na Izolację i po czterech latach przerwy ponownie występuję naszej drużynie.

Przed tygodniem Głogovia na własnym stadionie przegrała z Wisłoką Dębica aż 3:0.

Izolator w Wielką Sobotę w wyjazdowym pojedynku w przekonywującym stylu pokonał Ekoball Stal Sanok 4:2 po dwóch bramkach zdobytych przez Łukasza Szczoczarza oraz trafieniach Michała Bogacza i Krzysztofa Szymańskiego.

W zimie obie drużyny spotkały się w meczu sparingowym. Wówczas na sztucznej murawie obiektu przy Wyspiańskiego w Rzeszowie górą był Izolator, który po bramkach zdobytych przez Oskara Matułę i Kamila Rębisza zwyciężył 2:1.

W rundzie jesiennej Izolator w Głogowie Małopolskim wysoko pokonał gospodarzy zwyciężając w tamtym meczu aż 6:0. Bramki wówczas zdobywali Patryk Róg, który ustrzelił hattricka oraz Michał Bogacz, Krzysztof Szymański i Zbigniew Dąbek.

Ostatni bezpośredni mecz na IzoArenie pomiędzy Izolatorem a Głogovią to remis 2:2. Biało-zieloni w tym spotkaniu pechowo, bo po indywidualnych błędach w doliczonym już czasie drugiej połowy dali sobie wyszarpać zwycięstwo. Bez wątpienia nie było to najlepsze spotkanie Izolatora, nasz zespół już po pierwszej połowie przegrywał 1:0.

W drugiej połowie najpierw szybko udało się doprowadzić do wyrównania po golu Marka Fundakowskiego następnie po trafieniu Marcina Brogowskiego wyszliśmy na prowadzenie, którego niestety nie udało się utrzymać do końcowego gwizdka.

W tym meczu w barwach Głogovii w podstawowym składzie zagrali Michał Worosz i Patryk Wiącek, którzy obecnie reprezentują Izolację oraz trzeci wychowanek Izolatora, który teraz reprezentuje barwy Stali Łańcut – Kamil Kawa.

Pojedynek 22 kolejki IV ligi podkarpackiej pomiędzy Izolatorem Boguchwała a Głogovią Głogów Małopolski zostanie rozegrane w sobotę 7 kwietnia o godzinie 15:00 na IzoArenie. Sędzią głównym tego pojedynku Jakub Pych reprezentujący Kolegium Sędziów Dębica.

Wszystkich gorąco zapraszamy na IzoArenę i wsparcie Izolatora w walce o kolejne ligowe punkty!

Ostatnie spotkanie

24. KOLEJKA 
SOBOTA 21.04, 16:00
IZOARENA

pilzno

 

1:1 

wisloka debica

IZOLATOR BOGUCHWAŁA
 

(1:1)

WISŁOKA DĘBICA

Zapisz

Następne spotkanie

25. KOLEJKA 
ŚRODA, 25.04, 16:30
IZOARENA

izolator

 

-:-

pisarowce

IZOLATOR BOGUCHWAŁA
 

(-:-)

LKS PISAROWCE

Zapisz

Kalendarz

Liga - Wiosna 2018

Kol Gosp.   Gośc. Data/Godz  
18 Izolator 2-1
Unia NS wt,17.04/16:00  
19 Sokół S. -  Izolator śr,16.05/17:00  
20 Izolator -  Piast śr,06.06/17:30  
21 Ekoball 2-4 Izolator sb,31.03/11:00  
22 Izolator 4-0 Głogovia sb,07.04/15:00  
23 Sokół N. 2-3 Izolator sb,14.04/11:00  
24 Izolator 1-1
Wisłoka sb,21.04/16:00  
25 Izolator - Pisarowce sr,25.04/16:30  
26 Polonia - Izolator sb,28.04/16:00  
27 Izolator -  Comos PAUZA  
28 Wisłok S. -
Izolator sb,12.05/17:05  
29 Izolator -  Wisłok W. nd,20.05/11:00  
30 Igloopol - Izolator sb,26.05/17:00  
31 Izolator - Granica śr,30.05/17:00  
32 Błękitni - Izolator sb,02.06/17:00  
33 Izolator - Rzemieślnik nd,10.06/17:00  
34 Wiązownica - Izolator nd,17.06/17:00  

Tabelka

IzOnline

Odwiedza nas 639 gości oraz 0 użytkowników.

PRAWA AUTORSKIE 2005-2015
ZAKŁADOWY KLUB SPORTOWY
IZOLATOR BOGUCHWAŁA


Strict Standards: Non-static method modSlideLikebox::getLikebox() should not be called statically in /home/dziadule/domains/izolator.boguchwala.eu/public_html/mmp_upgrade/modules/mod_js_social_tabs_slider/mod_js_social_tabs_slider.php on line 14

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/dziadule/domains/izolator.boguchwala.eu/public_html/mmp_upgrade/modules/mod_js_social_tabs_slider/tmpl/default.php on line 9