15. sierpnia 2015 roku rozgrywki w III lidze zainaugurowała pierwsza w historii ZKS Izolator Boguchwała drużyna kobiet.

Example of Section Blog layout (FAQ section)

Izolator II wysoko wygrywa. Deju kontuzjowany

izol2Izolator II Boguchwała pokonał w II kolejce rzeszowskiej A-klasy Granit Wysoka Strzyżowska 8:0 (3:0). Spotkanie rozgrywane na Izo Arenie było jednostronnym widowiskiem. Goście pomimo szybko straconych dwóch bramek ambitnie walczyli chociażby o honorowe trafienie. Nie dopuściła do tego nasza defensywa. W ofensywie natomiast spisywaliśmy się pierwszorzędnie. Rzadko, nawet na tym poziomie rozgrywkowym padają tak wysokie wyniki. Kanonadę rozpoczął Karwat, którego dośrodkowanie już w 2. minucie na bramkę samobójczym trafieniem zamienił Lipka. Chwilę później Karwat podwyższył na 2:0 po podaniu od Ciocha. Kolejna bramka to przede wszystkim zasługa Darka Prędkiego, który na połowie rywala odebrał piłkę i zagrał do Ciocha. Cioch bardzo ładnie wypuścił Inglota, który podwyższył na 3:0. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa spotkania.

W drugiej połowie goście powoli zaczęli opadać z sił co skwapliwie wykorzystali nasi zawodnicy. Kolejną bramkę po podaniu od Woźniaka zdobył Darek Inglot strzelając w krótki róg. Piąte trafienie zapisać należy Bartkowi Woroszowi, który potężnym uderzeniem tuż nad ziemią w długi róg skierował piłkę do siatki. Kolejnego gola zapisać należy Szpondowi, którego idealnie obsłużył Michał Worosz. Młody zawodnik Izolacji powalczył z wyższymi i silniejszymi rywalami, przedarł się przez pole karne i wyłożył piłkę Szpondowi, który dopełnił formalności. Michał zresztą chwilę później poszedł w ślady starszego brata i sam po pięknym przyjęciu i jeszcze piękniejszym uderzeniu w okienko z 16 metrów zdobył siódmą bramkę. Wynik ostatecznie ustalił Jakub Jarosz także bardzo ładnym strzałem. Po golu Jakuba arbiter zakończył spotkanie.

Cieszymy się z wysokiego zwycięstwa. Niestety jest też i przykra wiadomość. W trakcie spotkania zdobywca dwóch bramek - Darek Inglot doznał złamania kości. Wstępna diagnoza mówi o złamaniu kości piszczelowej. Darka prawdopodobnie czeka operacja i przymusowa absencja od futbolu prawdopodobnie co najmniej do rundy wiosennej. DEJU!!! Życzymy przede wszystkim dużo zdrowia i 100% wyleczenia kontuzji!!! Trzymamy za Ciebie kciuki!!!

Izolator II Boguchwała - Granit Wysoka Strzyżowska 8:0 (3:0)

Bramki: Lipka (sam.), Karwat, Inglot 2, Worosz Bartosz, Szpond, Worosz Michał, Jarosz

Izolator: Guzior - Worosz Bartek, Buż, Wrona, Szpond  - Karwat (Jarosz), Cioch, Woźniak (Burak), Prędki, Inglot (Lewicki)- Puk (Michał Worosz),