W herbie klubu widnieje czerwona błyskawica oraz izolator, które nawiązują do historii powstania klubu oraz właściciela i sponsora drużyny.

Example of Section Blog layout (FAQ section)

Prasówka | Będą roszady

Adrian Burak na pewno i być może Tomasz Płonka opuszczą szeregi Izolatora Boguchwała. Na pewno na kolejny sezon zostanie w nim trener Grzegorz Opaliński.

Szkoleniowiec dał swoim podopiecznym wolne do 12 lipca. Do tego czasu powinno się wyjaśnić, czy Tomasz Płonka przeniesie się do Resovii. - Zgodziliśmy się na testy naszego najlepszego strzelca. Jeśli je przejdzie, nie będziemy blokowali mu transferu. Jeśli natomiast będzie miał ochotę do nas wrócić, z chęcią wezmę go do składu. Tak się zresztą umówiliśmy. - powiedział opiekun zespołu z Izo-Areny.

Oprócz Płonki, drużynę Izolatora opuścił Adrian Burak. Młody defensor, mogący też grać w pomocy, postanowił poszukać klubu, w którym będzie miał więcej szans na grę w podstawowym składzie. Trener Opaliński chce przed kolejnym sezonem poszerzyć kadrę swojego zespołu o trzech piłkarzy. - Mam tu na myśli bramkarza, pomocnika i napastnika. Na nazwiska jest jeszcze za wcześnie. W stosownej chwili powiemy o kogo nam chodzi. - dodał szkoleniowiec.

Ostatnie spotkanie

19. KOLEJKA IV LIGA PODKARPACKA
SOBOTA, 20.11, 12:00
IZOARENA

izolator

 

4:0

orzel

IZOLATOR BOGUCHWAŁA
 

(4:0)

ORZEŁ PRZEWORSK

Przerwa zimowa

przerwazimowa

SocialMedia

socialmedia 01.2020

IzOnline

Odwiedza nas 84 gości oraz 0 użytkowników.

PRAWA AUTORSKIE 2005-2015
ZAKŁADOWY KLUB SPORTOWY
IZOLATOR BOGUCHWAŁA