W rundzie wiosennej sezonu 2011/12 Izolator nie przegrał w dziesięciu kolejnych spotkaniach 6 wygrywajac i 4 remisując.

Pucharowa rozgrzewka? Izolator gra dalej.

pucharIzolator Boguchwała pokonał 8:1 (5:1) LKS Trzebownisko w spotkaniu I rundy okręgowego Pucharu Polski. Pojedynek został rozegrany na stadionie przy Cichej czyli na tzw Motorze. Zawodnicy z Trzebowniska długo opierali się naporowi Izolacji ale ostatecznie schodzili na przerwę z pięcioma straconymi bramkami i jedną zdobytą po jednej z trzech kontr. W drugiej połowie Izolacja dorzuciła jeszcze trzy trafienia z których najefektowniejsze należało chyba do Michała Beresia, który zakończył kanonadę efektownym uderzeniem z woleja.

Całe spotkanie rozegrał Marcin Brogowski, który wrócił już do treningów po kontuzji w sparingu z Siarką Tarnobrzeg.