Ołeksandr "Sasza" Tarasenko jako pierwszy zawodnik obcokrajowy zdobył bramkę dla ZKS Izolator Boguchwała. Stało sie to w meczu 1. kolejki IV ligi w sezonie 2016/17 przeciwko Stali Gorzyce!

O punkt bliżej do... Remis w Tomaszowie Lubelskim!!!

tomasoviaizolatorIzolator Boguchwała zremisował 1:1 z Tomasovią Tomaszów Lubelski w wyjazdowym spotkaniu 2. kolejki III ligi. Bramki padały 10 minut po rozpoczęciu gry (dla Tomasovii w 10. minucie Przemysław Wawryca) oraz mniej wiecej 10 minut przed końcem spotkania - wyrównał Tomasz Płonka.

To bardzo cenny remis Izolacji na trudnym terenie, na którym niespecjalnie się nam wiedzie.

Przypomnijmy, że ostatniego gola w meczu o punkty Izolacja zdobyła w Tomaszowie w 2009 roku a jego zdobywcą był Grzegorz Woźniak (drugie trafienie w tym spotkaniu było trafieniem samobójczym).

Tomasovia Tomaszów Lubelski – Izolator Boguchwała 1:1 (1:0)

Bramki: Wawryca (10) – Płonka (78).

Tomasovia: Waśkiewicz – Żurawski, Bojarczuk, Chwała, Joniec, Skiba, Słotwiński (46 Kozyra), Głaz (71 Zatorski), Paskiw (89 D. Nowosad), Raczkiewicz, Wawryca (59 Choba).

Izolator: Pawlus – Szyszka, Polak, Róg (81 Cupryś), Krzak (69 A. Guzior), Tyburczy (69 Karwat), Burak, Skiba, Domin, Brocki, Płonka.

Żółte kartki: Chwała, Kozyra – Polak, Róg, Burak, Skiba, Karwat.

Czerwona kartka: Chwała (89 min, za drugą żółtą).

Sędziował: Wojciech Sawa (Chełm). Widzów: 500.