W nazwie klubu na bardzo krótko pojawiały się nazwy BUDOWLANI oraz UNIA. Bardzo szybko jednak powrócono do pierwotnego IZOLATORA.

Ostre strzelanie w pierwszym sparingu

izolatorW pierwszym spotkaniu kontrolnym piłkarze Izolatora wysoko pokonali beniaminka IV ligi - Sokoła Sieniawa 5:0. Bramki dla Izolatora zdobywali Rusin, który strzałem głową wykończył ładną akcję skrzydłem i dośodkowanie Szyszki. Drugie trafienie należało do Brockiego, który wykazał sie największą przytomnością wykańczając akcję i dośrodkowanie Domina strącone przez Rusina.

Kolejne 3 bramki padły w drugiej połowie z czego dwie po rzutach karnych podyktowanych za faule na Sebastianie Brockim. I temu zawodnikowi właśnie należy zaliczyć asysty. Pierwszego karnego po potężnym strzale w "pajęczynę" wykorzystał Cupryś, a drugiego po precyzyjnym strzale przy słupku Karwat. Bartek Karwat zakończył też kanonadę po znakomitym dośrodkowaniu Rusina.

Duża liczba bramek była konsekwencją ogromnej przewagi Izolatora w grze ofensywnej. Również w defensywie nie pozwoliliśmy świeżo upieczonemu beniaminkowi na zbyt wiele.

Wysokie zwycięstwo i duża liczba bramek cieszy. Pomimo roszad w składzie gra się "kleiła" a zawodnicy bardzo dobrze się rozumieli. Miejmy nadzieję, że to dobry prognostyk na początek przygotowań.

W środę Izolator zmierzy się w kolejnej grze kontrolnej ze Strumykiem Malawa.

Izolator Boguchwała - Sokół Sieniawa 5:0 (2:0)

Bramki: Rusin (głową, asysta Szyszka), Brocki (asysta Domin), Curpyś (karny po faulu na Brockim), Karwat (karny po faulu na Brockim), Karwat (asysta Rusin)

Izolator I połowa: Pawlus (Kukulski) - Szyszka, Rogala, Polak, Guzior Arkadiusz - Bereś, Cupryś, Skiba, Domin - Rusin, Brocki

Izolator II połowa: Kukulski (Guzior Hubert) - Kopiec, Woźniak, Brogowski, Róg - Tyburczy, Rogala (Skiba), Cupryś (Buczek), Karwat - Brocki (Adamczyk), Rusin.

Wkróce króka forogaleria oraz materiał wideo.