W sezonie 2007/2008 napastnik Izolatora Boguchwała - Tomasz Walat został królem strzelców IV ligi zdobywając 21 bramek.

izolatorSezon 2011-2012 już za nami. Promocje do II ligi otrzymała Siarka Tarnobrzeg a z kolei do IV ligi spadły dwie ekipy z Podkarpacia – Unia Nowa Sarzyna i Strumyk Malawa oraz jedna z Lubelszczyzny – Chełmianka Chełm. ZKS Izolator Boguchwała zajął ostatecznie 7. lokatę z 41 punktami.

Wszystkie mecze: 30 – 10 wygranych (33.3%)-11 Remisów(36.66%)-9 Porażek (30%)
Mecze na IzoArenie: 15 – 6 wygranych (40%) – 6 remisów (40%) – 3 porażki (20%)
Mecze wyjazdowe: 15 – 5 wygranych (33.3%) – 4 Remisy  (26.66%)– 6 Porażek (40%)

Najwięcej bramek padło w meczu: Izolator – Strumyk 5-0
Najwyższa wygrana Izolatora: Izolator – Strumyk 5-0
Najwyższa przegrana: Tomasovia – Izolator 3-0, Izolator – Partyzant 0-3, Chełmianka – Izolator 3-0
Najwięcej bramek Izolator zdobywał w minutach: 76-90+ (7 bramek)
Najwięcej bramek tracił w przedziale: 61-75 (8bramek)

W barwach Izolatora wystąpiło: 24 zawodników w tym 7 młodzieżowców (29%)
Średnia wieku zawodników to:  23.5 Lat
Najstarszy zawodnik: Krzysztof Domin 32 lata
Najmłodszy zawodnik: Arkadiusz Guzior 18 lat

Zawodnicy z największa ilością minut spędzonych na boisku: Marek Czopko (2610 minut), Paweł Pawlus (2520 minut) Łukasz Rogala (2268 minut) ·
Zawodnicy najczęściej rozpoczynający mecz w 11: Marek Czopko (29 meczy), Paweł Pawlus (28 meczy), Łukasz Rogala (26 meczy), Marcin Kopiec (24 mecze)
Zawodnicy grający przez pełne 90 minut: Marek Czopko (29 meczy), Paweł Pawlus (28 meczy), Marin Kopiec (20 meczy), Łukasz Rogala (20 meczy),
Zawodnicy najczęściej wchodzący z ławki: Jacek Tyburczy (22 razy), Maciej Porada (13 razy), Bartosz Karwat (9 razy), Jaromir Skiba (9razy)

Mecze z udziałem Izolatora sędziowało: 17 sędziów, 8 z Podkarpacia i 9 z Lubelszczyzny
W minionym sezonie gracze Izolatora zostali obdarowani: 76 żółtymi kartkami oraz 4 czerwonymi. Co daje średnią:2.5 źółtej kartki na spotkanie i 0.13 kartonika koloru czerwonego.
Zawodnicy z czerwoną kartką na koncie: Krzysztof Domin (1 kartka), Marcin Kopiec (1 kartka), Łukasz Rogala (1 kartka), Krzysztof Szpond (1 kartka)
Zawodnicy z największą ilością żółtych kartek: Konrad Cupryś (11 żółtych kartoników), Patryk Wiącek (10), Krzysztof Szpond (9)

IzoArena w sezonie  11/12
Na IzoArenie w minionym sezonie wystąpiło
: 28 drużyn
W rolę gospodarza w wcielali się: Izolator Boguchwała, Resovia Rzeszów, Stal Rzeszów
Raz na obiekcie w Boguchwale gościła drużyna na co dzień grająca T-mobile Ekstraklasie: Podbeskidzie Bielsko-Biała.
We wszystkich spotkaniach padło: 61 goli.