W sezonie 2007/2008 Izolator z Witoldem Kwaśnym w bramce nie stracił gola w 10 kolejnych meczach i przez ponad 1000 minut!!!

Prasówka | Stal Kraśnik - Izolator 1:2, Podlasie - Strumyk 1:1

dziennikwschodniKiepsko wypadła wiosenna inauguracja w Kraśniku. Do 65 minuty wszystko układało się po myśli gospodarzy, którzy prowadzili z Izolatorem 1:0. Niestety po chwili kontrowersyjną czerwoną kartkę obejrzał Eduardo, a w 70 min było 1:1. Gracze Tomasza Jasika mieli kolejne okazje, ale ostatnie słowo należało do gości, którzy wygrali 2:1.

W pierwszej połowie częściej przy piłce utrzymywali się miejscowi, mieli jednak problemy ze sforsowaniem defensywy rywali, którzy stosowali wysoki pressing.

Kraśniczanie starali się zdobyć gola strzałami z dystansu w wykonaniu: Tomasza Ryczka i Witalija Mielniczuka. Próbował też Rafał Szczawiński, ale te uderzenia nie znalazły drogi do siatki przyjezdnych.

Po zmianie stron wreszcie wynik otworzył Łukasz Mietlicki i wydawało się, że Stal pójdzie za ciosem. W 65 min Eduardo padł w polu karnym Izolatora i kraśniczanie domagali się rzutu karnego. Nie dość, że sędzia nie podyktował jedenastki to dodatkowo pokazał Brazylijczykowi drugą żółta kartkę. Od tego momentu coraz śmielej zaczęli sobie poczynać goście.

I w 70 min wzorową kontrę sfinalizował Maciej Rusin. Po chwili Filip Drozd uderzył z bliska po krótkim słupku, ale gola nie było. Szczęście uśmiechnęło się za to do Izolatora. Po strzale Pawła Adamczyka nogę wystawił Damian Pietroń i piłka lecąca w środek bramki uciekła do rogu, co kompletnie zmyliło Karola Kurzępę.

– Rozmawiałem po meczu z sędzią i mówi, że jest przekonany, że słusznie pokazał Eduardo drugą żółta kartkę. Szkoda, bo nie rozegraliśmy złego meczu. Oczywiście gra w liczebnym osłabieniu miała bardzo duży wpływ na końcowy wynik, uważam, że w jedenastu nie przegralibyśmy tego spotkania – mówi trener Jasik.

Stal Kraśnik – Izolator Boguchwała 1:2 (0:0)

Bramki: Mietlicki (50) – Rusin (70), Adamczyk (90).

Stal: Kurzępa – Nowak, Stadnicki, Pietroń, Prasnal, Szewc, Mietlicki (70 Pacek), Ryczek, Mielniczuk (80 Drozd), Szczawiński (70 Brytan), Eduardo.
Izolator: Pawlus – Bereś (64 Karwat), Cupryś, Domin, Kopiec, Rogala (73 Skiba), Rusin (70 Adamczyk), Szpond, Tybulczy (63 Porada), Wiącek, Woźniak.

Żółte kartki: Ryczek, Eduardo, Prasnal – Bereś, Kopiec, Szpond, Wiącek, Adamczyk.
Sędziował: Piotr Burak (Zamość). Widzów: 400.