W nazwie klubu na bardzo krótko pojawiały się nazwy BUDOWLANI oraz UNIA. Bardzo szybko jednak powrócono do pierwotnego IZOLATORA.

Mądra gra Unii dała jej cenny remis

izolatoruniaIzolator Boguchwała tylko zremisował z Unią Nowa Sarzyna w spotkaniu 7. kolejki III ligi lubelsko-podkarpackiej. Unia zaczęła spotkanie dużo lepiej od Izolatora i już w 5. minucie zdobyła bramkę. Po bardzo dobrze wykonanym stałym fragmencie gry i przy biernej postawie obrony Izolatora piłkę do bramki głową skierował Federkiewicz. Pomimo tego, że od 20. minuty goście grali w osłabieniu po dwóch żółtych kartkach dla Mazurkiewicza to mądra gra w obronie dała unitom bardzo cennym punkt na IzoArenie. Wyrównującą bramkę dla Izolatora zdobył Maciej Rusin po dośrodkowaniu Patryka Wiącka. Pomimo, że w całym spotkaniu Izolator miał jeszcze 2-3 dobre okazje do zdobycia gola to więcej bramek nie padło. Trzeba powiedzieć wprost - Izolator zagrał słabe zawody. Zagraliśmy tak jak pozwoliła nam dobrze w obronie prezentująca się Unia.

Izolator Boguchwała - Unia Nowa Sarzyna 1:1 (0:1)

Bramki: Rusin 64 - Federkiewicz 5

Izolator: Pawlus - Kopiec, Rogala, Czopko, Wiącek - Beres (78. Karwat), Cupryś, Skiba, Domin - Rusin (78. Tyburczy), Walat (62. Porada)
Unia: Wierzgacz - Bigas, Lebioda, Cieślik, Bartnik, Łuczak, Bednarz (55. Stręciwilk), Oślizło, Wtorek (73. Jędryas), Federkiewicz, Mazurkiewicz

Żółte kartki: Kopiec  (38.) - Mazurkiewicz (9.,20.), Łuczak (11.), Cieślik (90.)
Czerwona: Mazurkiewicz (20. za drugą żółtą)