W sezonie 2007/2008 Izolator z Witoldem Kwaśnym w bramce nie stracił gola w 10 kolejnych meczach i przez ponad 1000 minut!!!

"Powtórka z rozrywki"

izolatortomasoviaNie udało się Izolatorowi uratować honoru Podkarpacia w starciach 2. kolejki III ligi. W zasadzie nasza drużyna w starciu z rywalami z lubelszczyzny zaprezentowała się najgorzej przegrywając (dokłądnie tak jak na wiosnę 2011) na wyjeździe z Tomasovią 0:3 (0:0). Jedynie Siarka Tarnobrzeg zdołała pokonać rywala zza międzywojewódzkiej miedzy pomimo, że przegrywała do przerwy 0:1.

Postawa naszej drużyny może powoli zacząć martwić ale... to dopiero początek sezonu. Niemniej jednak póki co, biorąc pod uwagę także spotkania sparingowe, zawodzi zarówno gra obronna jak i ofensywna. Drużyna Izolatora, która w poprzednim sezonie mogła się pochwalić drugą skutecznością w lidze zdobywając 66 bramek i najlepszą wespół z Partyzantem Targowiska defensywą, która w całym sezonie straciła zaledwie 26 bramek na początku nowego sezonu jest nie do poznania a to przecież tak naprawdę ta sama drużyna!!!