W nazwie klubu na bardzo krótko pojawiały się nazwy BUDOWLANI oraz UNIA. Bardzo szybko jednak powrócono do pierwotnego IZOLATORA.

Example of Section Blog layout (FAQ section)

Rezerwy Tarnovii przerwały passę bez porażki

309 dni tyle trawała seria bez porażki piłkarek Izolatora Boguchwała, koniec serii nadszedł w niedzielę 29. sierpnia w Tarnowie kiedy to podopieczne Doroty Ślusarczyk rywalizowały z rezerwami ekstraklasowej Tarnovii. Piłkarki gospodyń wykorzystały słaby początek "biało- zielonych" i to wystarczyło aby dopisać do swojego konta komplet "oczek". 

Spotkanie w Tarnowie zaczęło się od trzęsienia ziemii najpierw dwie minuty po gwizdku do siatki Natalii Niemiec trafiła Ewelina Bojdo, która wykorzystała zamieszanie w polu karnym "Izolatek". Piłkarki gospodyń niczym wybitny bokser dwie minuty później zadały drugi mocny cios, kiedy to rzut karny sprokurowała Katarzyna Czarnik. Piłkę na "wapnie" ustawiła Natalia Wzorek i pewnym strzałem podwyższyła prowadzenie gospodyń. Piłkarki Izolatora po tej bramce zdołały się podnieść i przenieść grę na połowę Tarnovii, co przyniosło nawet bramkę, przed końcem pierwszej części spotkania błąd popełniła bramkarka gospodarzy, błąd bezlitośnie wykorzystala Sylwia Witalec

Druga połowa to przewaga piłkarek Izolatora, podopieczne Janusza Kubonia nastawiły się na grę z kontry. Najbliżej wyrównania była Karolina Janas, której strzał jednak jedynie ostęplował poprzeczkę gospodyń. Zawodniczki Doroty Ślusarczyk, szukały szczęścia strzelając z dystansu, jednakże mimo starań nie udało się doprowadzić do wyrównania i po 309 dniach końca dobiegła tak długo podtrzymywana seria meczów bez porażki. 

Tarnovia II Tarnów - IZOLATOR BOGUCHWAŁA 2-1 (2-1)

1-0 Bojdo (2')
2-0 Wzorek (4' karny)
2-1 Witalec (44')

Izolator Boguchwała: Niemiec- Czarnik (Lew 56'), Karpińska, Olszańska- Rzeszut, Zygmunt (Kabata 48'), Brzuszek, Janas, Karwat (Szumilas 75')- Ciekielska (Stopa 88'), Witalec ( Zuba 70')

Sponsorzy

Ostatnie spotkanie

22. KOLEJKA IV LIGA PODKARPACKA
SOBOTA 06.04.2024, 11:00
IZO_ARENA (Boguchwała)

 

2:1

IZOLATOR BOGUCHWAŁA
(1:1)
Głogovia Głogów Małopolski

Następne spotkanie

23. KOLEJKA IV LIGA PODKARPACKA
SOBOTA 13.04.2024, 16:00
ŁAŃCUT

 

-:-

STAL ŁAŃCUT
(-:-)
IZOLATOR BOGUCHWAŁA

Gramy

IZO-ARENA

Przerwa zimowa (2)

przerwazimowa

SocialMedia

socialmedia 01.2020

IzOnline

Odwiedza nas 85 gości oraz 0 użytkowników.

PRAWA AUTORSKIE 2005-2015
ZAKŁADOWY KLUB SPORTOWY
IZOLATOR BOGUCHWAŁA