W herbie klubu widnieje czerwona błyskawica oraz izolator, które nawiązują do historii powstania klubu oraz właściciela i sponsora drużyny.

Example of Section Blog layout (FAQ section)

Gminne derby w Pucharze Polski!

pucharjednosc niechobrzDerby Gminy Boguchwała w rozgrywkach Pucharu Polski!

Już jutro w ramach IV rundy Pucharu Polski sezonu 2020/2021, grupa: Rzeszów-Dębica zostanie rozegrany mecz, w którym to Izolator Boguchwała zmierzy się z Jednością Niechobrz.

Dla Izolacji będzie to drugi mecz w tych rozgrywkach. W poprzednim etapie Biało-zieloni pokonali Zryw Dzikowiec 10:1, bramki w tamtym meczu zdobywali Michał Worosz 3, Marcin Dudek 2, Piotr Buda 2, Simon Mazur, Owen Edosomwan i Michał Daniel.

Jedność ma natomiast za sobą już dwa mecze pucharowe. W pierwszym spotkaniu pokonali KS Zaczernie 3:0, zaś w poprzedniej rundzie ograli rezerwy Stali Rzeszów również 3:0.

Barwy Jedności reprezentuje Konrad Zabawa, który w trakcie trwającego sezonu został wypożyczony z Izolatora.

Ostatni mecz Izolacji z Jednością, a zarazem ostatnie gminne derby miały miejsce również w Pucharze Polski. Miało to miejsce w sezonie 2017/2018. Wówczas także na stadionie Jedności górą była Izolacja. Dla naszego zespołu bramki zdobywali Łukasz Szczoczarz i Patryk Róg, autorem gola dla Jedności był Paweł Lib.

Mecz IV rundy Pucharu Polski grupy Rzeszów-Dębica zostanie rozegrany w najbliższą środę, 21 października 2020 roku o godzinie 15:30 na stadionie w Niechobrzu.

Mecz odbędzie się bez udziału publiczności.

Ostatnie spotkanie

19. KOLEJKA IV LIGA PODKARPACKA
SOBOTA, 20.11, 12:00
IZOARENA

izolator

 

4:0

orzel

IZOLATOR BOGUCHWAŁA
 

(4:0)

ORZEŁ PRZEWORSK

Przerwa zimowa

przerwazimowa

SocialMedia

socialmedia 01.2020

IzOnline

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

PRAWA AUTORSKIE 2005-2015
ZAKŁADOWY KLUB SPORTOWY
IZOLATOR BOGUCHWAŁA