W rundzie wiosennej sezonu 2011/12 Izolator nie przegrał w dziesięciu kolejnych spotkaniach 6 wygrywajac i 4 remisując.

Example of Section Blog layout (FAQ section)

Izolator pokonał na wyjeździe Ekoball Stal Sanok

izolatorekoballW sobotni wieczór Ekoball Stal Sanok w ramach 7. kolejki IV ligi podkarpackiej gościł na swoim obiekcie będący w gazie Izolator Boguchwała, gospodarze zaś do spotkania przystępowali po porażce z Czarnymi Jasło. Wynik spotkania na 0-3 w samej końcówce ustalił Patryk Wiącek.

Drużyna Izolatora Boguchwała na mecz z Ekoballem Stalą Sanok udawała się mając jeszcze w głowie demony przeszłości, kiedy to w rundzie jesiennej ubiegłego sezonu z Sanoka wracali z bagażem czterch straconych bramek. Tym razem jednak od samego początku nic nie wskazywało na taki obrót spraw.

Izolator od samego początku zdawał się dyktować warunki co przyniosło efekty w 14 minucie spotkania kiedy to rozpędzonego Krystiana Wilka w polu karnym sfaulował Piotr Krzanowski. Do rzutu karnego podszedł Kacper Penar, jednakże jego strzał odbił bramkarz gospodarzy, wobec dobitki Wilka nie miał jednak nic do powiedzenia i na tablicy świetlnej po stronie gości pojawiła się jedynka.

Gospodarze tuż przed przerwą powinni doprowadzić do wyrównania, piłka po rzucie wolnym wykonywanym ze skraju boiska przez Kamila Jakubowskiego spadła pod nogi Sebastiana Sobolaka, ten jednak minimalnie chybił i na przerwę to piłkarze Bartosza Zołotara zeszli z jednobramkowym prowadzeniem.

W drugiej połowie spotkania Stal zaczęła wyraźnie przeważać, jednakże w bramce gości dobrze dysponowany był Michał Szularz oraz kilkukrotnie piłkarzom "Izolacji" pomagało szczęście. Dziesięć minut przed końcem wynik przepięknym strzałem z rzutu wolnego podwyższył Michał Cach.

Wynik spotkania w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry ustalił Patryk Wiącek, który pewnie wykończył sytuację, która nadarzyła się po dobrze rozegranym rzucie rożnym. Gospodarze ponieśli drugą porażkę z rzędu, w zeszłym tygodniu musieli uznać wyższość Czarnych Jasło a teraz górą okazała się ekipa z Boguchwały.

Sanoczanie z czternastoma punktami plasują się na dwunastej pozycji w tabeli. Izolator zaś do tej pory w kampanii 2020/2021 zgromadził dwadzieścia oczek i zajmuje miejsce na najniższym stopniu podium.

EKOBALL STAL SANOK - IZOLATOR BOGUCHWAŁA 0:3 (0:1)

Bramki: Wilk (15.), Cach (80.-wolny), Wiącek (90.)

Ekoball Stal Sanok: Krzanowski – S. Słysz, Adamiak, Lorenc, Kaczmarski – K. Słysz (51 Adamiak), Jakubowski (72 Ząbkiewicz), Tabisz, Niemczyk, Kaczmarski (81 Posadzki) – Sobolak (46 Kalemba)

Izolator Boguchwała: Szularz – Cach, Bogacz, Wiącek – Wilk, Ciemierkiewicz, Edosomwan (58 Gajdek), Worosz (87 Mazur) – Penar (82 Buda), Daniel, Kowal (65 Łeń)

Sędzia: Arkadiusz Tomasiewicz (Dębica)

ŹRÓDŁO: podkarpacielive.pl