W sezonie 2007/2008 Izolator z Witoldem Kwaśnym w bramce nie stracił gola w 10 kolejnych meczach i przez ponad 1000 minut!!!

Trzeci komplet punktów z rzędu

izolatorpartyzant targowiskaIzolator Boguchwała wygrał trzeci mecz z rzędu. Tym razem Biało-zieloni okazali się lepsi od Partyzanta Targowiska i na IzoArenie zwyciężyli 3:1.

Izolacja od pierwszego gwizdka ruszyła do ataków jednak niewiele z nich wychodziło. Najlepszej akcji nie wykorzystał Krystian Wilk, który zamiast strzelać na bramkę Niemica dogrywał piłkę do kolegów. Jednak żaden z naszych piłkarzy nie zdołał zamknąć tej akcji.

Nasi zawodnicy w 29 minucie nadziali się na szybki kontratak. Bramkarz Partyzanta szybko wznowił akcję. Skrzydłowy gości mimo asysty naszych obrońców zdołał oddać strzał na bramkę Szularza, który nie zdołał skutecznie zainterweniować.

Izolator wynik meczu wyrównał w 38 minucie. Z rzutu wolnego na bramkę strzelał Michał Daniel. Strzał Danielka ręką zatrzymał stojący w murze Stodolak, za to zagranie sędzia Gerard Gawron podyktował rzut karny i napomniał pomocnika Partyzanta żółtą kartką, dla tego zawodnika była to druga żółta kartką w tym meczu co skutkowało grą przez 50 minut w osłabieniu.

Rzutu karnego nie zmarnował Aleksander Gajdek i od 38 minuty ponownie na tablicy świetlnej widniał wynik remisowy.

Na drugą połowę Izolator wyszedł bardzo zmotywowany chęcią zgarnięcia kompletu punktów. Goście natomiast ustawili się bardzo blisko swojej bramki przerywając skutecznie wszystkie ataki Izolacji. W 75 minucie sędzia Gawron ponownie napomniał Borowczyka i kolejny zawodnik z Targowisk musiał opuścić boisko. Ostatnie 15 minut gry to oblężenie bramki Niemca. Nasi zawodnicy bramki dające zwycięstwo zdobyli jednak dopiero w doliczonym czasie gry. Najpierw na 2:1 gola w drugiej minucie doliczonego czasu gry strzelił Jakub Wilk, następnie minutę później wynik ustalił Piotr Buda.

Za tydzień Izolator w ramach 10 kolejki IV ligi podkarpackiej zagra na wyjeździe z Ekoballem Stalą Sanok. Ten mecz zostanie rozegrany w sobotę 5 września 2020 roku o godzinie 17:00.

Izolator Boguchwała – Partyzant Targowiska 3:1 (1:1)

Bramki: Aleksander Gajdek (38.-karny), Jakub Wilk (90+2.), Piotr Buda (90+3.) – Szubrycht (29.)

Izolator: Szularz – Wiącek, Bogacz, Cach – Gajdek (61. J.Wilk), Dobrzański (73. Edosomwan), Ciemierkiewicz, K. Wilk – Kowal, Daniel, Penar (70. Buda)

Partyzant: Niemiec – Śliwiński, Kavatsiuk, Haznar, Stodolak, Moskalets, Suszko, Szczurek (89. Musiał), Chmielowski, Szubrycht (62. Szczur), Borowczyk

Żółte kartki: Dobrzański, Buda, Daniel – Stodolak 2, Borowczyk 2, Kavatsiuk, Suszko 2, Haznar, Moskalets

Czerwone kartki: Stodolak, Borowczyk, Suszko (wszyscy za dwie żółte)

Sędzia: Gerard Gawron (Mielec)