Sponsorami drużyny są także pracownicy firmy ZAPEL oraz fani klubu systematycznie wpłacający dobrowolne składki.

Zadanie wykonane. Wygrana ze Startem

izolatorstart pruchnikW 7. kolejce IV ligi podkarpackiej Izolator Boguchwała gościł na IzoArenie Start Pruchnik, który przystępował do starcia w Boguchwale po zwycięskiej batalii z Czarnymi Jasło. Izolator zaś chciał poprawić sobie nastroje po pechowym wyjeździe do Głogowa.

Już na początku spotkania bo w 1. minucie piłkę do siatki wpakował Konrad Kowal. Na drugą bramkę przyszło czekać do 29. minuty kiedy to skrzydłem pod bramkę Startu przedostał się Michał Worosz po czym wyłożył piłkę do Kowala, który precyzyjnym strzałem umieścił piłkę w siatce. Na przerwę piłkarze Izolacji schodzili z korzystnym wynikiem.

W drugiej połowie mecz się stracił na tempie lecz w 68. Minucie w polu karnych sfaulowany został Michał Worosz. Rzut karny pewnym strzałem na bramkę zamienił Aleksander Gajdek, choć bramkarz gości wyczuł intencje naszego zawodnika. Do końca podstawowego czasu gry żadnej z ekip nie udało się już wpakować piłki do siatki. Podopieczni Bartosza Zołotara kolejne spotkanie rozegrają w środę 26 sierpnia o godzinie 17:30 w Sędziszowie Małopolskim, gdzie zmierzą się z miejscową Lechię.

Izolator Boguchwała – Start Pruchnik 3-0 (2-0)

Bramki: Konrad Kowal (1., 29.), Gajdek (69.)

Izolator: Szularz- Cach, Bogacz, Gajdek- Wilk (Wiącek 72.), Ciemierkiewicz (J. Wilk 66.), Dobrzański (Buda 56.), Worosz- Penar (Mazur 66.), Daniel, Kowal

Sędziował: Paweł Kantor (Dębica)