W nazwie klubu na bardzo krótko pojawiały się nazwy BUDOWLANI oraz UNIA. Bardzo szybko jednak powrócono do pierwotnego IZOLATORA.

Drugie połowy są nasze! Trzy punkty w meczu z Piastem!

izolatorpiast tuczempyIzolator Boguchwała po serii czterech meczów bez wygranej przywiózł komplet punktów z wyjazdu do Tuczemp.

Mecz z Piastem mógł się podobać kibicom zgromadzonym na stadionie w Tuczempach. Od 1 minuty obie drużyny zamierzały sięgnąć po trzy punkty w tym starciu, kreując ciekawe akcje. Mniej błędów w obronie popełniła Izolacja, będąc przy tym znacznie skuteczniejsza w ofensywie i to właśnie Biało-zieloni mogli po końcowym gwizdku cieszyć się ze zwycięstwa.

Wynik meczu w 19 minucie gry otworzył kapitan Izolacji – Michał Bogacz, wykorzystując dośrodkowanie z rzutu rożnego Dominika Pikiela i nieporozumienie bramkarza Piasta z jednym z obrońców.

Wyrównującą bramkę gospodarze strzelili z rzutu karnego, który podyktowany został za zagranie ręką w polu karnym przez Rafała Lelka. Po tym golu Piast ruszył do ataku, spychając Izolację do obrony. Ostatnie 10 minut pierwszej połowy było jedynym fragmentem gry, w którym przeważali gospodarze. Z tej przewagi jednak niewiele wyniknęło, bowiem strzały, które zdołali oddac były niecelne.

Na kolejną bramkę musieliśmy czekać do 63 minuty gry. Wówczas ponownie z rzutu rożnego dośrodkował Pikiel. Piłkę przedłużył Kacper Rączka. Ta trafiła na głowę Aleksandra Gajdka, Olek w tej sytuacji oddał strzał, z którego wyszła świetna asysta do Eryka CIemierkiewicza. Eryk z bliska umieścił piłkę w bramce. Dla naszego 18-letniego pomocnika było to pierwsze trafienie w lidze.

Trzeci gol, który ostatecznie ustalił wynik spotkania padł pięć minut po drugim trafieniu. W pole karne futbolówkę dośrodkował Michał Daniel. Tam kolejny raz ze swoimi obrońcami nie porozumiał się Patryk Strawa, a do bezpańskiej piłki dopadł Kacper Rączka i silnym mierzonym uderzeniem z lewej nogi zdobył kolejną bramkę dla Izolatora.

W końcówce meczu rozmiary przegranej mogli zmniejszyć gospodarze jednak dwoma dobrymi interwencjami popisał się Michał Szularz.

A już w przyszłą sobotę na IzoArenie czeka nas pojedynek z Karpatami Krosno. Spotkanie to zostało zaplanowane na godzinę 16:00.

Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała 1:3 (1:1)

Bramki: Kloc (32.-karny) – Bogacz (19.), Ciemierkiewicz (63.), Rączka K. (68.)

Piast: Strawa - Wota (70. Socha), Sobol, Demski, Kloc, Czub, Buczkowski, Benc (70. Pluta), Wielgosz, Noga, Wiącek

Izolator: Szularz – Gajdek, Bogacz, Wiącek, Lelek (89. Wilk) – Worosz (89. Rączka H.), Ciemierkiewicz, Penar (77. Dobrzański), Pikiel (63. Dec), Daniel – Rączka K. (83. Wania)

Żółte kartki: Wota – Wiącek, Wilk

Sędzia: Jakub Kozner (Krosno)