Na stadionie IZO ARENA funkcjonuje system nawadniania murawy RAIN BIRD.

Izolacja zmierzy się z Piastem Tuczempy

izolatorpiast tuczempyZbliżamy się do półmetka rundy jesiennej sezonu 2019/2020. W meczu ósmej kolejki Izolator Boguchwała zmierzy się na wyjeździe z Piastem Tuczempy.

Piast Tuczempy do tej pory wygrał trzy mecze, dwa zremisował i dwa przegrał. Ten bilans pozwala na zajmowanie 8 miejsca w ligowej tabeli z 11 punktami. Izolator ma dwa oczka mniej i zajmuje 10 miejsce. Biało-zieloni do tej pory wygrali dwa mecze, trzy zremisowali i dwa przegrali.

Piast w minionej kolejce uległ w meczu wyjazdowym Wisłokowi Wiśniowa 1:0, tracąc bramkę w ostatnich minutach spotkania.

Przed tygodniem Izolator zremisował na IzoArenie z Błękitnymi Ropczyce 2:2. Nasz zespół po pierwszej połowie przegrywał 1:0, aby w pierwszym kwadransie drugiej części meczu wyrównać i wyjść na prowadzenie. Niestety ostatecznie Izolacja straciła drugiego gola i spotkanie zakończyło się podziałem punktów. Dla Izolatora w tym meczu bramki zdobywali Marcin Dec oraz Michał Daniel.

Ostatni bezpośredni mecz na stadionie w Tuczempach między Piastem a Izolatorem zakończył się wygrana Biało-zielonych 3:2. Dla Izolacji bramki w tym meczu zdobywali Patryk Zieliński (dwukrotnie) oraz Patryk Róg.

Mecz ósmej kolejki pomiędzy Piastem Tuczempy a Izolatorem Boguchwała poprowadzi arbiter z Krosna – Pan Jakub Kozner, na liniach asystować będą Antoni Pelczarski i Mateusz Dziok. Początek tego meczu został zaplanowany na sobotę 14 września 2019 roku na godzinę 17:00.