Wakacje kończymy meczem z Legionem Pilzno

izolatorLegion Pilzno będzie kolejnym rywalem Izolatora Boguchwała w trakcie nowego sezonu. W ramach szóstej serii spotkań Biało-zieloni zagrają na wyjeździe z zespołem z Pilzna.

Legion po rozegranych pięciu meczach zgromadził 3 punkty, dzięki jednemu zwycięstwu. Nasi rywale pokonali jak dotąd Polonię Przemyśl 3:1 notując cztery porażki. Podopieczni Marcina Kudłacza przegrali spotkania z Ekoballem Sanok, JKSem, Partyzantem, a w ostatniej kolejce z Wisłokiem Wiśniowa.

W kolejce rozgrywanej w środę Legion uległ Wisłokowi aż 5:1 i był do dla zespołu z Pilzna trzeci mecz z rzędu z porażką.

Izolacja natomiast w 4 kolejce wyszarpała remis zdobywając bramkę na wagę jednego punktu w drugiej minucie doliczonego czasu gry drugiej połowy. Nasi zawodnicy punktami podzielili się z IGloopolem Dębica. Morsy prowadziły już w tym meczu 2:0 jednak nasi zawodnicy powlaczyli do ostatnich minut i zdołali doprowadzić do remisu.

Ostatni mecz Izolatora w Pilźnie zakończył się wygraną gospodarzy. Wówczas Biało-zieloni musieli uznać wyższość Rzemieślnika przegrywając 2:1. Jedynego gola dla Izolacji zdobył w tym meczu Patryk Zieliński.

Spotkanie pomiędzy Legionem Pilzno a Izolatorem Boguchwała zostało zaplanowane na sobotę 31 sierpania 2019 roku na godzinę 17:00. Mecz ten poprowadzi trójka sędziów z Jarosławia. Arbitrem głównym będzie Damian Kublas. Na liniach asystować będą Paweł Drabin i Karoil Pszona.