Najwyższy poziom ligowy Izolator uzyskał w sezonie 1986/87 zajmując 3. miejsce w ówczesnej III lidze (trzeci poziom rozgrywkowy w Polsce).

Example of Section Blog layout (FAQ section)

O podtrzymanie dobrej serii z Wisłokiem Wiśniowa

izolatorwislok wisniowaPrzed piłkarzami i kibicami Izolatora Boguchwała trzeci mecz w przeciągu tygodnia. W trzeciej kolejce Biało-zieloni zagrają na wyjeździe z Wisłokiem Wiśniowa.

Wisłok w trakcie dwóch pierwszych meczów nie wygrał ale także nie przegrał. Zawodnicy z Wiśniowej zanotowali dwa remisy.

W pierwszej kolejce Wisłok zremisował 2:2 z Partyzantem Targowiska, natomiast w drugiej serii gier punktami nasi najbliżsi rywale podzielili się z drugim zespołem Stali Mielec, remisując 1:1.

Izolator po porażce z JKSem na inauguracje w drugiej kolejce zrehabilitował się pokonując Partyzan Targowiska 2:1 po bramkach zdobytych przez Michała Daniela i Kacpra Rączkę.

W ostatnim meczu na boisku w Wiśniowej Izolator pokonał Wisłok 2:0 po bramkach autorstwa Marcina Dobrzańskiego i Patryka Roga.

Mecz trzeciej kolejki pomiędzy Wisłokiem Wiśniowa a Izolatorem Boguchwała posędziuje arbiter z Krosna Pan Jakub Kozner, a samo spotkanie zostało zaplanowane na sobotę 17 sierpnia na godzinę 16:00.

Ostatnie spotkanie

8. KOLEJKA 
SOBOTA, 14.09, 17:00
TUCZEMPY

piast tuczempy

 

1:3

izolator

PIAST TUCZEMPY
 

(1:1)

IZOLATOR BOGUCHWAŁA

Następne spotkanie

9. KOLEJKA 
SOBOTA, 21.09, 16:00
IZOARENA

izolator

 

-:-

krosnianka

IZOLATOR BOGUCHWAŁA
 

(-:-)

KARPATY KROSNO

Zapisz

Liga - JESIEŃ 2019

Tabela 2019/2020

 

IzOnline

Odwiedza nas 359 gości oraz 0 użytkowników.

PRAWA AUTORSKIE 2005-2015
ZAKŁADOWY KLUB SPORTOWY
IZOLATOR BOGUCHWAŁA


Strict Standards: Non-static method modSlideLikebox::getLikebox() should not be called statically in /home/dziadule/domains/izolator.boguchwala.eu/public_html/mmp_upgrade/modules/mod_js_social_tabs_slider/mod_js_social_tabs_slider.php on line 14

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/dziadule/domains/izolator.boguchwala.eu/public_html/mmp_upgrade/modules/mod_js_social_tabs_slider/tmpl/default.php on line 9