Nieudana inauguracja sezonu

izolatorjksjaroslawPierwszy mecz ligowy Izolatora Boguchwała w sezonie 2019/2020 zakończył się porażką.

Biało-zieloni ulegli na wyjeździe JKSowi Jarosław 2:1. Jedyną bramkę dla Izolacji na początku drugiej połowy z rzutu karnego zdobył Aleksander Gajdek.

Gospodarze tego meczu na prowadzenie wyszli już w 3 minucie meczu. Z prawej strony na strzał zdecydował się Bała, piłka odibła się od poprzeczki i trafiła pod nogi Pawlaka, który zdobył pierwszego gola.

Wynik meczu w 49 minucie wyrównał Olek Gajdek pewnie egzekwując rzut karny po faulu na Michale Danielu. Remisu jednak nie utrzymaliśmy zbyt długo, tracąc bramkę w 52 minucie.

Mimo porażki w tym meczu Izolator zaprezentował się naprawdę dobrze co może zwiastować coraz lepsze mecze w wykonaniu naszych piłkarzy. Średnia wieku kadry Izolatora w tym spotkaniu to niewiele ponad 21 lat.

Już w środę kolejny mecz. Tym razem zainaugurujemy rozgrywki na IzoArenie. Naszym rywalem będzie Partyzant Targowiska.

JKS – Izolator Boguchwała 2:1 (1:0)

Bramki: Pawlak 2 – Gajdek

JKS: Siryk – Ptasznik, Szakiel, Saramak (46′ Gwóźdź), Bartnik – Soczek, Sobolewski, Oziębło (90+6′ Krzyczkowski), Bała (61′ Pilch) – Raba (90+2′ Kopcio), Pawlak (86′ Brodowicz)

Izolator: Szularz – Gajdek, Bogacz, Wiącek, Wilk – H. Rączka, Dobrzański (64′ Penar), Ciemierkiewicz (81′ Wania), Dec – Daniel, K. Rączka

Żółte kartki: Ptasznik 44′, Oziębło 45+2′, Pawlak 69′, Pilch 76′ – K. Rączka 60′,Wilk 69′

Sędziowali: Mateusz Warzocha oraz Paweł Charchut i Maciej Śliwa (Rzeszów)