Stadion IZO ARENA do połowy 2014 roku był jednym z nielicznych na tym poziomie rozgrywkowym w Polsce pozostającym w prywatnych rękach firmy ZAPEL S.A.

Example of Section Blog layout (FAQ section)

Szuli i ZIoberek będą strzegli bramki Izolacji

Michał Szularz i Dawid Ziobro będą strzegli bramki Izolatora w nowym sezonie ⚡️

Obaj nowi bramkarze naszego klubu urodzili się w 2000 roku. Dawid jest wychowankiem Izolacji, w ostatnim sezonie najpierw w rundzie jesiennej reprezentował barwy Płomyka Lutoryż a następnie w rundzie wiosennej grał w stalowowolskiej lidze okręgowej w barwach Spary Jeżowe.

Michał Szularz pierwsze kroki na murawie stawiał w Starcie Lisie Jamy, następnie był zawodnikiem Pogoni-Sokoła Lubaczów. Przez ostatnie 3 lata reprezentował barwy Stali Mielec. Szularz grał w drużynie juniorów starszych mieleckiego klubu oraz w drużynie rezerw, z którą awansował do IV ligi.

Szuli, Zioberek powodzenia! 💚

Ostatnie spotkanie

3. KOLEJKA 
SOBOTA, 17.08, 16:00
WIŚNIOWA

wislok wisniowa

 

2:3

izolator

WISŁOK WIŚNIOWA
 

(1:1)

IZOLATOR BOGUCHWAŁA

Następne spotkanie

5. KOLEJKA 
ŚRODA, 28.08, 17:30
IZOARENA

izolator

 

-:-

iglopol

IZOLATOR BOGUCHWAŁA
 

(-:-)

IGLOOPOL DĘBICA

Zapisz

Liga - JESIEŃ 2019

IzOnline

Odwiedza nas 378 gości oraz 0 użytkowników.

PRAWA AUTORSKIE 2005-2015
ZAKŁADOWY KLUB SPORTOWY
IZOLATOR BOGUCHWAŁA


Strict Standards: Non-static method modSlideLikebox::getLikebox() should not be called statically in /home/dziadule/domains/izolator.boguchwala.eu/public_html/mmp_upgrade/modules/mod_js_social_tabs_slider/mod_js_social_tabs_slider.php on line 14

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/dziadule/domains/izolator.boguchwala.eu/public_html/mmp_upgrade/modules/mod_js_social_tabs_slider/tmpl/default.php on line 9