Pierwsze przepisowe klubowe boisko Izolatora oddano do użytku latem 1949 roku.

Example of Section Blog layout (FAQ section)

MISTRZYNIE SEZONU 2018/19! AWANS DO II LIGI!

izolatorPiłkarki Izolatora w ostatnim meczu sezonu wywalczyły awans do II ligi kobiet! Jest to niebywały sukces naszej drużyny. Dla której był to czwarty sezon od powstania drużyny kobiet w Naszym klubie.

Podopieczne Pani trener Doroty Ślusarczyk w trakcie całego sezonu wygrały 16 meczów, żadnego nie zremisowały i 2 spotkania przegrały. Po ostatniej kolejce sezonu Izolatki na swoim koncie uzbierały 48 punktów, wyprzedzając drugi w tabeli Start Jarosław o 4 punkty.

Mecz Izolatora z Sitowianką był bardzo jednostronnym spotkaniem. Nasze piłkarki chcąc wywalczyć awans nie patrząc na Start ruszyły do ataków od pierwszej minuty. Wynik spotkania w 4 minucie gry otworzyła Kinga Karwat zdobywając bramkę strzałem z dystansu.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem aż 8:0 dla Izolatora. W drugiej połowie Izolacja dołożyła jeszcze cztery gola, wygrywając ostatecznie ten mecz 12:0. Było to najwyższe zwycięstwo naszych piłkarek w historii!

W tym spotkaniu aż pięć bramek zdobyła Agnieszka Ciekielska. Cztery bramki strzeliła Sylwia Witalec, która w trakcie całego sezonu była najskuteczniejszą piłkarką Izolatora zdobywając łącznie 21 goli. Po jednym trafieniu w spotkaniu Sitowianką dołożyły Kinga Karwat, Jagoda Cichoń i Daria Zabawa.

Po meczu w szeregach Izolatora zapanowała radość i głośny okrzyk AWANS JEST NASZ! Tuż po zakończonym meczu na ręce Pani kapitan Sylwii Witalec przewodniczący Wydział Gier Podkarpckiego Związku Piłki Nożnej Kamil Hajduk oraz Tadeusz Kulik prezes Podokręgu Rzeszów wręczyli pamiątkowy puchar z okazji z awansu.

Izolator Boguchwała – Sitowianka Budy Łańcuckie 12:0 (8:0)

1:0 Kinga Karwat
2:0 Agnieszka Ciekielska
3:0 Agnieszka Ciekielska
4:0 Sylwia Witalec
5:0 Sylwia Witalec
6:0 Agnieszka Ciekielska
7:0 Jagoda Cichoń
8:0 Agnieszka Ciekielska
9:0 Daria Zabawa
10:0 Sylwia Witalec
11:0 Sylwia Witalec
12:0 Agnieszka Ciekielska


Izolator: Byczek – Brzuszek, Ślęzak, Witalec, Krzysztoń, Ciekielska, Kondracka, Karwat, Cichoń, Zabawa, Czarnik

Ostatnie spotkanie

8. KOLEJKA 
SOBOTA, 14.09, 17:00
TUCZEMPY

piast tuczempy

 

1:3

izolator

PIAST TUCZEMPY
 

(1:1)

IZOLATOR BOGUCHWAŁA

Następne spotkanie

9. KOLEJKA 
SOBOTA, 21.09, 16:00
IZOARENA

izolator

 

-:-

krosnianka

IZOLATOR BOGUCHWAŁA
 

(-:-)

KARPATY KROSNO

Zapisz

Liga - JESIEŃ 2019

Tabela 2019/2020

 

IzOnline

Odwiedza nas 150 gości oraz 0 użytkowników.

PRAWA AUTORSKIE 2005-2015
ZAKŁADOWY KLUB SPORTOWY
IZOLATOR BOGUCHWAŁA


Strict Standards: Non-static method modSlideLikebox::getLikebox() should not be called statically in /home/dziadule/domains/izolator.boguchwala.eu/public_html/mmp_upgrade/modules/mod_js_social_tabs_slider/mod_js_social_tabs_slider.php on line 14

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/dziadule/domains/izolator.boguchwala.eu/public_html/mmp_upgrade/modules/mod_js_social_tabs_slider/tmpl/default.php on line 9