W sezonie 2012/2013 napastnik Izolatora Boguchwała - Tomasz Płonka został królem strzelców III ligi zdobywając 20 bramek.

Example of Section Blog layout (FAQ section)

JESTEŚMY Z WAMI 75 LAT!

Już w najbliższą sobotę ZKS IZOLATOR BOGUCHWAŁA świętuje swoje 75-lecie. Nasz klub w tym roku obchodzi piękny jubileusz.
Z myślą o naszych kibicach przygotowaliśmy z tej okazji piknik piłkarski – „JESTESMY Z WAMI 75 LAT

W sobotę 22 czerwca na IzoArenie dla wszystkich przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji. Zaczynamy o godzinie 10:30 turniejem Akademii.

O godzinie 14:00 rozpocznie się mecz III ligi kobiet pomiędzy naszymi piłkarkami a Sitowianką Budy Łańcuckie. Jeśli nasze dziewczyny ten mecz wygrają zagwarantują sobie mistrzostwo III ligi podkarpackiej kobiet a co za tym idzie pierwszy historyczny awans drużyny kobiet do wyższej ligi.
Liczymy na to, że tuż przed godziną 16 nad IzoAreną wystrzelą korki szampanów i rozlegnie się AWANS JEST NASZ!

O godzinie 16:30 czeka nas MECZ WSPOMNIEŃ. Obecna kadra Izolatora zmierzy się z piłkarzami, którzy nasz klub reprezentowali w ostatnim dziesięcioleciu.


Ponadto w przerwach i w trakcie tego meczu przewidziane są także inne atrakcje. Dla najmłodszych przygotowano dmuchaną zjeżdzalnię, różne piłkarskie zabawy, malowanie twarzy oraz lody. Od początku trwania pikniku przygotowaliśmy dla Was loterię fantową. 

Nieco starsi kibice będą mogli spróbować swoich sił w teście wiedzy o Izolatorze i konkursie rzutów karnych. Izolator dba o swoich fanów, więc po aktywnym wysiłku fizycznych i psychicznym będą mogli oni zjeść pyszną kiełbasę z grilla i napić się zimnego piwa.

Piłkarskie święto w Boguchwale nie mogło by się odbyć bez wsparcia Gminy Boguchwała, Miejskiego Centrum Kultury w Boguchwaleoraz firmy Zapel.

Warto podkreślić, że przez cały okres istnienia klubu, czyli 75-lat, to właśnie firma ZAPEL wspiera i umożliwia działanie klubu piłkarskiego Izolator. Tak długie wsparcie przez jednego sponsora jest w dzisiejszych realiach prawdziwym ewenementem.

 

GORĄCO ZAPRASZAMY WSZYTSKICH KIBICÓW IZOLATORA ORAZ SYMPATYKÓW PIŁKI NOŻNEJ NA IZOARENE! 

Ostatnie spotkanie

8. KOLEJKA 
SOBOTA, 14.09, 17:00
TUCZEMPY

piast tuczempy

 

1:3

izolator

PIAST TUCZEMPY
 

(1:1)

IZOLATOR BOGUCHWAŁA

Następne spotkanie

9. KOLEJKA 
SOBOTA, 21.09, 16:00
IZOARENA

izolator

 

-:-

krosnianka

IZOLATOR BOGUCHWAŁA
 

(-:-)

KARPATY KROSNO

Zapisz

Liga - JESIEŃ 2019

Tabela 2019/2020

 

IzOnline

Odwiedza nas 420 gości oraz 0 użytkowników.

PRAWA AUTORSKIE 2005-2015
ZAKŁADOWY KLUB SPORTOWY
IZOLATOR BOGUCHWAŁA


Strict Standards: Non-static method modSlideLikebox::getLikebox() should not be called statically in /home/dziadule/domains/izolator.boguchwala.eu/public_html/mmp_upgrade/modules/mod_js_social_tabs_slider/mod_js_social_tabs_slider.php on line 14

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/dziadule/domains/izolator.boguchwala.eu/public_html/mmp_upgrade/modules/mod_js_social_tabs_slider/tmpl/default.php on line 9