Zmodernizowany stadion Izolatora - Izo Arenę oddano do użytku 14. września 2007. Otwarcie uświetniło spotkanie kadr U16 Polski i Rumuni.

Wygrywamy w meczu o 2 miejsce

izolatorwislok wisniowaIzolator Boguchwała zagwarantował sobie kolejne, trzecie z rzędu wicemistrzostwo IV ligi podkarpackiej. Nasz zespół w minioną środę pokonał w meczu wyjazdowym Wisłok Wiśniowa 2:0.

Wisłok obecnie zajmuje trzecie miejsce w tabeli. Przed meczem nasi rywale mieli jeszcze teoretyczne szanse na wicemistrzostwo IV ligi. Jednak jak pokazał ten mecz Izolator zasłużenie zakończy sezon przed drużyną z Wiśniowej.

Wynik spotkania został otwarty w 13 minucie meczu. 25 metrów od bramki Wieczerzaka sfaulowany został Patryk Zieliński. Piłkę z rzutu wolnego uderzył Adrian Sitek, strzał Sita sparował na słupek bramkarz Wisłoka jednak piłkę odbitą od słupka do bramki wolejem skierował Marcin Dobrzański.

Druga bramka padła w ósmej minucie gry w drugiej połowie. Jej autorem był Patryk Róg, który strzałem z ostego kąta między nogami Wieczerzaka umieścił piłke w siatce.

Już w sobotę Izolator zagra ostatni mecz sezonu. Naszym rywalem będzie Sokół Kolbuszowa Dolna.

Wisłok Wiśniowa – Izolator Boguchwała 0:2 (0:1)

Bramki: Dobrzański (13.), Róg (53.)

Wisłok: Wieczerzak – Kowal, Kuta, Kozubek, Koczela - Maik, Maślany, Guzek, Krok – Zimny (60 K. Szymański), Złotek

Izolator: Kaszuba – Gajdek (55 Brogowski), Wiącek, Bogacz, K. Wilk – Dudek (60. Worosz), Pałys-Rydzik, Dobrzański (64 J. Wilk), Zieliński, Sitek – Róg (80 Mazur)

Żółte kartki: Maik – Kaszuba, Bogacz

Czerwona kartka: Wilk K. (80.)

Sędziował: Damian Kublas (Jarosław).