Sponsorami drużyny są także pracownicy firmy ZAPEL oraz fani klubu systematycznie wpłacający dobrowolne składki.

Karpaty po 4 latach wracają na IzoArenę

izolatorkrosniankaOstatni mecz domowy Izolatora w sezonie 2018/19. Już w najbliższą sobotę na IzoArenie Izolacja zagra z Karpatami Krosno, będzie to ostatni pojedynek ligowy Biało-zielonych w roli gospodarza meczu.

Karpaty Krosno na dwie kolejki przed końcem sezonu zajmują 9 miejsce w tabeli IV ligi. Zespół z Miasta Szkła wygrał do tej pory 13 meczów, tyle samo przegrał i 6 spotkań zremisował.

Karpaty we wtorek rozgrywały zaległy mecz 30 kolejki. W tej serii spotkań nasi rywale zmierzyli się z Orłem Przeworsk, pokonując drużynę z Przeworska 4:1 po golach Marka Fundakowskiego, Karola Czelnego, Dawida Króla i Karola Knapa. Natomiast w miniony weekend zespół prowadzony przez Dariusza Jęczkowskiego uległ Legionowi Pilzno 2:1.

Izolator przed tygodniem zremisował 1:1 z Wisłoką Dębica. Biało-zieloni w tym meczu po pierwszej połowie przegrywali 1:0 tracąc bramkę po rzucie karnym. Nasz zespół zdołał wyrównać na 20 minut przed końcem, autorem wyrównującego gola był Patryk Zieliński, któremu dośrodkowując z rzutu wolnego asystował Adrian Sitek.

W rundzie jesiennej w meczu na stadionie w Krośnie przy ul. Legionów górą były Karpaty, które pokonały Izolację 2:1. Bramki dla krośnian zdobył Marek Fundakowski oraz Roman Botwyniuk. Jedynego gola dla Izolatora zdobył Patryk Zieliński.

Karpaty na IzoArenie ostatni raz gościły w sezonie 2015/16 w III lidze lubelsko-podkarpackiej. Wówczas po szalonym meczu górą byli nasi goście, którzy wygrali 4:3. Dla Izolatora bramki wówczas zdobywali Damian Karwacki, Zbigniew Dąbek oraz Adrian Burak.

Mecz 33 kolejki IV ligi podkarpackiej pomiędzy Izolatorem Boguchwała a Karpatami Krosno zostanie rozegrany na IzoArenie w sobotę 8 czerwca 2019 roku o godzinie 13:00. Spotkanie to poprowadzi Igor Samołyk reprezentujący Kolegium Sędziów Stalowa Wola.

Gorąco zapraszamy wszystkich kibiców na IzoArenę, podziękujmy naszym zawodnikom za bardzo dobry sezon!