W sezonie 2007/2008 Izolator z Witoldem Kwaśnym w bramce nie stracił gola w 10 kolejnych meczach i przez ponad 1000 minut!!!

Example of Section Blog layout (FAQ section)

Izolator zremisował z Wisłoką

izolatorwisloka debicaRemisem 1:1 zakończył się mecz 32 kolejki IV ligi podkarpackiej, w którym zmierzył się lider rozgrywek – Wisłoka Dębica z wiceliderem – Izolatorem Boguchwała. W meczu obie drużyny stworzyły sobie kilkaciekawych akcji na zdobycie bramek, wykorzystując tylko po jednej z nich. W spotkaniu nie brakowało walki, sędzia prowadzący ten mecz napomniał żółtą kartką aż ośmiu zawodników, po czterech z każdej drużyny.

W pierwszej części gry najlepszą okazję do zdobycie bramki dla Biało-zielonych miał Patryk Zieliński. Zielu wykonywał rzut wolny z okolic 20 metra. Strzał naszego pomocnika jednak poszybował niewiele ponad poprzeczką bramki Dybskiego.

W 38 minucie w polu karnym Marcin Dudek zdaniem mieleckiego sędziego sfaulował Króla,  pewnym egzekutorem rzutu karnego został Damian Łanucha. Strzał Łanuchy wyczuł co prawda Dawid Kaszuba. Jednak nasz golkeaper nie zdołał uchronić Izolacji od straty bramki.

Na początku drugiej połowy szybką akcję przeprowadziła Wisłoka, oko w oko z Kaszą stanął Kamil Rębisz i była to typowa akcja Rębika, do których kibiców Izolacji przyzwyczaił w poprzednim sezonie. Rębisz będąc w polu karnym w dogodnej sytuacji nie trafił w ogóle w bramkę i grę  "z piątki" wznowił Kasza.

Do wyrównania wyniku w 68 minucie doprowadził Patryk Zieliński, który wykorzystał zagranie Adriana Sitka. Dla Zielaka było to 32 trafienie w sezonie.

Po tym wyrównującym golu Izolator przeprowadził jeszcze jedną groźną akcję, której autorem był Dawid Pałys. Pałysik na prawej stronie boiska minął jednego rywala i wbiegł w pole karne, jednak zamiast zdecydować się na strzał minął drugiego defensora Wisłoki jednak strzał z lewej nogi Pałysa złapał Dybski.

Kolejny mecz ligowy Izolacja zagra w najbliższą sobotę na IzoArenie. Naszym rywalem będą Karpaty Krosno.

Wisłoka Dębica – Izolator Boguchwała 1:1 (1:0)

Bramki: Łanucha (38.-karny) – Zieliński (68.)

Wisłoka: Dybski – Hus, Cabała, Remut, Sojda (85. Pęcak), Rębisz (75. Wrzosek), Łanucha, Fedan, Lubera (70. Barycza), Król (54. Bożek), Zygmunt

Izolator: Kaszuba – Gajdek (66. Brogowski), Bogacz, Wiącek, Wilk K. – Dudek, Dobrzański, Pałys-Rydzik, Zieliński, Worosz (55. Pikiel (75.Mazur)) – Róg (65. Sitek)

Zółte kartki: Rębisz, Zygmunt, Łanucha, Lubera – Bogacz, Pałys, Wilk, Dudek

Sędzia: Marek Pająk (Mielec)