Pierwsze przepisowe klubowe boisko Izolatora oddano do użytku latem 1949 roku.

Lider rozgrywek kontra Izolator

izolatorwisloka debicaPrzed Izolatorem Boguchwała kolejny wyjazdowy mecz w trakcie sezonu. W zbliżającą się sobotę nasz zespół uda się na mecz do Dębicy na spotkanie z Wisłoką.

Wisłoka Dębica to lider rozgrywek IV ligi podkarpackiej. Nasi rywale po rozegranych 31 meczach mają na swoim koncie 73 punkty. Na taki dorobek punktowy złożyło się 21 zwycięstw, 9 remisów i 1 porażka.

W minionej kolejce Wisłoka wygrała w meczu wyjazdowym z Legionem Pilzno 2:0. Bramki dla naszych najbliższych rywali zdobywał Kamil Rębisz oraz Damian Łanucha z rzutu karnego.
Izolator w środę na IzoArenie pokonał Polonię Przemyśl 4:1. Pierwsza bramka w tym spotkaniu padła już 31 sekundzie gry, a jej strzelcem był Patryk Zieliński. Był to jedyny gol w pierwszej połowie meczu. W drugiej odsłonie gry padły jeszcze cztery bramki. Najpierw do wyrównania stanu gry doprowadzili nasi goście z Przemyśla jednak kolejne bramki zdobywali już Biało-zieloni. Najpierw po rzucie rożnym na prowadzenie Izolację wyprowadził Patryk Wiącek. Trzecią bramkę zdobyliśmy po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i strzale Patryka Zielińskiego, dla którego była to 31 bramka w trwających rozgrywkach. Wynik meczu pięknym strzałem z dystansu ustalił Dawid Pałys-Rydzik.

W rundzie jesiennej na IzoArenie w meczu Izolatora z Wisłoką padł remis 1:1 Wynik spotkania otworzył w pierwszej połowie Marcin Dudek, tym samym wyprowadzając Izolację na prowadzenie. Bramkę dla Wisłoki na dziesięć minut przed końcem meczu zdobył Damian Łanucha.

Mecz 32 kolejki IV ligi pomiędzy Wisłoką Dębica a Izolatorem poprowadzi mielecki arbiter – Marek Pająk. Spotkanie to zostanie rozegrane w sobotę, 1 czerwca 2019 roku o godzinie 17:00.

Wszytskich kibiców, którzy nie będą mogli udać się do Dębicy zapraszamy do restauracji SnackBar w Boguchwale gdzie będziecie mogli obejrzeć transmisję z tego meczu!