Gramy na IzoArenie z Ekoballem Stalą Sanok

izolatorekoballIzolator Boguchwała w trzecią sobotę maja na IzoArenie podejmie drużynę Ekoballu Stali Sanok.

Drużyna z Sanoka obecnie zajmuje piątą lokatę w ligowej tabeli. Nasi rywale mają na swoim koncie 49 punktów. Na ten dorobek punktowy złożyło się 13 zwycięstw, 10 remisów (najwięcej ze wszystkich klubów w IV lidze podkarpackiej) i 5 porażek.

W ostatniej kolejce Ekoball na własnym stadionie pokonał Legion Pilzno 3:1. Bramki dla sanoczan w starciu z Legionem zdobywali Jakub Kokoć, Karol Adamiak oraz Mateusz Kuzio.

Izolator natomiast w miniony weekend zremisował na wyjeździe z Igloopolem Dębica 2:2. Obie bramki dla Izolacji zdobył Patryk Zieliński. Zielu na swoim koncie ma już 28 trafień.

W rundzie jesiennej w meczu rozgrywanym na boisku przy Stróżowskiej w Sanoku Ekoball z Izolatorem podzielił się punktami. Nasz zespół dwukrotnie musiał gonić wynik. A bramkę dającą remis zdobył w piątej minucie doliczonego czasu gry drugiej połowy Patryk Zieliński.

Natomiast ostatni bezpośredni mecz Izolacji i Ekoballu Stali na IzoArenie także zakończył się remisem. Wówczas w rundzie jesiennej sezonu 2018/19 padły dwie bramki. Dla Biało-zielonych w 44 minucie bramkę z rzutu karnego zdobył Zbigniew Dąbek, wynik spotkania w 65 minucie gry wyrównał Bartosz Sieradzki.

Mecz 29 kolejki pomiędzy Izolatorem Boguchwała a Ekoballem Stalą Sanok zostanie rozegrany w sobotę 18 maja 2019 na IzoArenie o godzinie 17:00. Arbitrem głównym tego meczu będzie sędzia reprezentujący Kolegium Sędziów Dębica – Jakub Koza.

Gorąco zapraszamy wszystkich kibiców na stadion i zachęcamy do wsparcia naszej drużyny!