Remis z Morsami

izolatoriglopolRemisem 2:2 zakończył się wyjazdowy mecz 29 kolejki IV ligi podkarpackiej Izolatora. Nasz zespół punktami podzielił się z Igloopol Dębica.

Biało-zieloni w mecz weszli bardzo słabo. Pierwszego gola nasz zespół stracił już w szóstej minucie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Prowadzenie Morsów strzałem z dystansu podwyższył w 11 minucie Kamil Rokita.

W pierwszej połowie najlepszej okazji na bramkę w naszych szeregach nie wykorzystał Krystian Wilk, który po składnej drużynowej akcji chybił w dogodnej sytuacji.

Druga połowa meczu rozpoczęła się od ataków Izolatora jednak większość akcji przerywali obrońcy Igloopolu.
Pierwszego gola dla Izolacji zdobył Patryk Zieliński, ZIelak celnie uderzył piłke po podaniu Patryka Roga. Wynik meczu na 2:2 w 90 minucie ustalił ponownie Zieliński.

Kolejny mecz Izolator zagra na IzoArenie. W najbliższą sobotę nasz zespół podejmować będzie Ekoball Stal Sanok. Mecz z zespołem z Sanoka zagramy o godzinie 17:00.

Igloopol Dębica- Izolator Boguchwała 2:2 (2:0)

Bramki dla Izolatora: Zieliński 2

Izolator: Kaszuba – Gajdek, Bogacz, Wiącek Wilk K. – Worosz (46. Pikiel), Dobrzański (77. Wilk J.), Pałys-Rydzik, Zieliński – Dudek, Róg

Sędzia: Dominik Paul (Nowa Sarzyna)