Kolejny ciekawy mecz na IzoArenie. Gramy z Orłem!

izolatororzelPora na kolejny mecz wiosenny na IzoArenie. W ramach 20 kolejki Izolator Boguchwała podejmować będzie zespół Orła Przeworsk.

Orzeł to obecnie 14 drużyna w ligowej stawce. Podopieczni Grzegorza Sitka, który w rundzie jesiennej na stanowisku trenera zastąpił Adama Wałczyka ma na swoim koncie 19 punktów, na które złożyło się 5 zwycięstw, 4 remisy i 10 porażek. Lokata, którą obecnie zajmuje zespół z Przeworska jest obecnie ostatnim miejscem dającym utrzymanie w czwartej lidze. Przewaga nad strefą spadkową naszych rywali to cztery punkty.

W 19 kolejce spotkań Orzeł przed własną publicznością zremisował 1:1 z KS Pilzno. Drużyna z Przeworska bramkę straciła na pięć minut przed końcem pierwszej połowy. Nasi najbliżsi rywale wyrównali w 85 minucie za sprawą Kamila Kmiotka. Dwoma żółtymi kartkami w tym meczu ukarany został Szymon Barszczak.

Przed tygodniem Izolator wysoko pokonał na wyjeździe drużynę Przełomu Besko. Izolacja w tym spotkaniu była znacznie lepszą drużyną i zasłużenie pokonała gospodarzy 4:1. Nasi zawodnicy po pierwszej połowie i bramkach Patryka Roga i Patryka Zielińskiego prowadzili już 2:0. W drugiej części tego pojedynku z rzutu karnego wynik spotkania podwyższył Dawid Pałys. Po bramce Pałysika, gospodarze nie mając już nic do stracenie przeprowadzili kilka akcji po której zdobyli jednego gola. Wynik spotkania ustalił Patryk Zieliński, który ma na swoim koncie już 18 bramek, które zgromadził w 19 meczach. Zielu jest najskuteczniejszym zawodnikiem rozgrywek ligowych.

W rundzie jesiennej, w meczu trzeciej kolejki Izolator bezbramkowo zremisował z Orłem Przeworsku. Mecz ten rozgrywany był na Stadionie Miejskim w Przeworsku. W tamtym dniu lepsze okazje do zdobycia gola stworzyli sobie Biało-zieloni jednak w tym dniu nasi zawodnicy byli nieskuteczni. Bardzo dobre okazje do pokonania golkipera Orła zmarnowali Dominik Pikiel, Dawid Pałys oraz Wojtek Filip.

Mecz ligowy Izolatora Boguchwała z Orłem Przeworsk rozegrany zostanie w sobotę 23 marca 2019 roku o godzinie 14:00 na IzoArenie w Boguchwale. Spotkanie to jako sędzia główny poprowadzi arbiter reprezentujący Kolegium Sędziów z Mielca, Pan Marek Pająk

Gorąco zapraszamy wszystkich kibiców w ten dzień na stadion i wsparcie Biało-zielonych!