Example of Section Blog layout (FAQ section)

Wygrywamy na inauguracje meczów ligowych w 2019 roku!

izolatorpiast tuczempyIzolator Boguchwała udanie rozpoczął rozgrywki ligowe w 2019 roku. Biało-zieloni na inauguracje rundy wiosennej pokonali na IzoArenie ekipę Piasta Tuczempy 2:1 (0:0)

Pierwsza połowa tego meczu nie przyniosła zbyt wielu emocji zgromadzonym w tym dni na IzoArenie kibicom. Obie drużyny stworzyły sobie po dwie okazje na zdobycie bramki. Najlepszej nie wykorzystał Dawid Pałys, strzał naszego napastnika wylądował na słupku bramki strzeżonej przez Patryka Strawę. Parę minut później piłka po uderzeniu z dystansu Dominika Pikiela przeleciała tuż nad poprzeczką. Goście z Tuczemp odpowiedzieli dwoma uderzeniami z dystansu. Pierwszy obronił Dawid Kaszuba, po drugim zaś uderzeniu piłka przeleciała nad bramką.

Druga odsłona tego pojedynku przyniosła już więcej akcji po których obie drużyny mogły zdobyć bramki. Wynik spotkania w 54 minucie otworzył Patryk Zieliński. Akcję bramkową rozpoczął Adrian Sitek. Sito przerzucił piłkę do Marcina Dudka, który zagrał piłkę w pole karne do której dopadł ZIelak i precyzyjnym strzałem obok słupka wyprowadził Izolację na prowadzenie.

W 77 minucie goście doprowadzili do wyrównania. Błąd jednego piłkę po niecelnym zagraniu jednego zawodników Izolacji przejął pomocnik Piasta zagrywając futbolówkę na lewe skrzydło. Piłkę wślizgiem próbowali przejąć Patryk Wiącek oraz Krystian Wilk ostatecznie ani jednemu ani drugiemu ta sztuka się nie udała i wy sytuacji sam na sam z Dawidem Kaszubą skrzydłowy Piasta Kamil Aab zdobył gola dla swojej drużyny.

Gdy wydawało się, że mecz zakończy się remisem z rzutu z auto piłkę do gry wprowadził Aleksander Gajdek zagrywając do Wojtka Filipa, Wojtas zwodem minął rywala podając do Adriana Sitka, Sito dośrodkował w pole karne gdzie piłkę próbował wybić Demski. Stoper Piasta zrobił to na tyle nieporadnie, że piłka trafiła do Zielaka, który dopełnił formalności zdobywając swojego drugiego gola w tym meczu i 16 w całych rozgrywkach ligowych!

Dzięki tej wygranej Izolator dopisał do swojego konta trzy punkty i awansował na pozycję wicelidera IV ligi podkarpackiej.
Za tydzień Izolator uda się na mecz wyjazdowy do Beska. Wszystkich kibiców, którzy nie będą mogli udać się na ten wyjazd zapraszamy do SnackBaru gdzie będzie można obejrzeć transmisje z tego meczu.

Izolator Boguchwała – Piast Tuczempy 2:1 (0:0)

Bramki: Zieliński 2 (54.,90+3) – Aab (77.)

Izolator: Kaszuba – Brogowski (79. Gajdek), Bogacz, Wiącek, Wilk K. – Dudek (65. Filip), Dobrzański, Sitek, Zieliński, Pikiel – Pałys (56. Róg)

Piast: Strawa – Jaroch, Misiąg (70. Pasaj), Demski, Aab, Czub (83. Bawoł), Czernysz, Sroka, Benc, Noga, Wiącek

Żółte kartki: Dobrzański – Demski, Czernysz, Benc

Sędzia: Albin Kijowski (Krosno)