W lipcu 1945 roku Izolator rozegrał pierwsze oficjalne spotkanie z drużyną Traktora Rzeszów przegrywając aż 10:1!

Remis z trzecioligowcem w pierwszym zimowym sparingu

izolatorwolczankaIzolator w swoim pierwszym sparingu podczas zimowych przygotowań w 2019 roku do rundy rewanżowej zremisował 2:2 z trzecioligową Wólczanką Wólką Pełkińską.

Mecz od pierwszej do ostatniej minuty był bardzo wyrównany. Obie drużyny wciągu 90 minut stworzyły sobie podobną ilość okazji na zdobycie bramek. W pierwszej połowie na prowadzenie wyszła Wólczanka. Napastnik z Wólki Pełkińskiej wykorzystał błąd naszego obrońcy i w sytuacji sam na sam nie miał problemów z otworzeniem wyniku meczu.

W drugiej połowie do wyrównania doprowadził Dominik Pikiel. Następnie na 10 minut przed końcem pojedynku po szybkim kontrataku drugiego gola dlaBiało-zielonych zdobył sprawdzany w dzisiejszym meczu przez trenera Głąba napastnik. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się naszą wygraną w ostatniej minucie podstawowego czasu gry po raz drugi w tym meczu nasza defensywa popełniła błąd i skrzydłowy Wólczanki będąc w polu karnym doprowadził do wyrównania wyniku meczu.

W dzisiejszym sparingu trener Tomasz Głąb przyglądał się czterem zawodnik testowanym. W tym gronie znalazł się jeden bramkarz, dwóch obrońców i jeden napastnik.

Natomiast w grze kontrolnej z Wólczanką zabrakło: Dawida Kaszuby, Adriana Sitka, Dawida Pałysa-Rydzika, Patryka Zielińskiego i Patryka Roga, którzy są na Akademickich Mistrzostwach Polski w Futsalu.

Ponadto z powodu lekkich kontuzji w sparingu nie mogli wystąpić Wojciech Filip i Marcin Brogowski.

Kolejny mecz sparingowy Izolator rozegra w następną sobotę. Drugim rywalem Izolacji w zimowym okresie przygotowawczym będzie Igloopol Dębica.

Izolator Boguchwała – Wólczanka Wólka Pełkińska 2:2 (0:1)

Bramki dla Izolatora: Dominik Pikiel, Zawodnik Testowany III

Izolator I połowa: Zawodnik Testowany I – Gajdek, Bogacz, Zawodnik Testowany II, Wilk K. – Worosz, Dobrzański, Kachniarz, Pikiel, Domin – Zawodnik Testowany III

Izolator II połowa: Ruszkowski – Gajdek, Bogacz, Wiącek, Wilk J. – Zawodnik Testowany IV, Dobrzański, Zawodnik Testowany II, Pikiel – Dudek, Zawodnik Testowany III