Stadion IZO ARENA do połowy 2014 roku był jednym z nielicznych na tym poziomie rozgrywkowym w Polsce pozostającym w prywatnych rękach firmy ZAPEL S.A.

Example of Section Blog layout (FAQ section)

Derby powiatu rzeszowskiego! Izolator - Korona!

izolatorkorona zalezeJuż jutro Izolator Boguchwała na IzoArenie podejmować będzie Koronę Rzeszów. Czekają na czwartoligowe derby powiatu rzeszowskiego. 

Korona obecnie zajmuje 15 pozycję w ligowej tabeli. Zespół prowadzony przez niezwykle doświadczonego trenera Zdzisława Napieracza uzbierał jak do tej pory cztery punkty.

Na ten dorobek punktowy złożyła się jedna wygrana i jeden remis, w pozostałych czterech meczach Korona musiała uznać wyższość swoich rywali. Zespołami, z którymi zespół z rzeszowskiego Załęża zdobył punkty był Orzeł Przeworsk wygrana 3:2 a także Sokół Kolbuszowa Dolna remis 3:3.

Barwy Korony Rzeszów reprezentuje dwóch zawodników, którzy w niedalekiej przeszłości reprezentowali Izolator. Są to Michał Bigus oraz Damian Karwacki.

Izolator w minionej kolejce przełamał serię dwóch meczów bez punktów pewnie pokonując na wyjeździe zespół Błękitnych Ropczyce. Bramki dla Biało-zielonych w zeszłą niedzielę zdobywali Wojciech Filip, Patryk Zieliński oraz Dawid Pałys-Rydzik. Dla Wojtasa i Pałysika były to debiutanckie gole w naszym zespole dla Zielaka natomiast było to już szóste trafienie w sezonie. Zielu dzięki sześciu golom w sześciu meczach ligowych jest najskuteczniejszym strzelcem naszej drużyny i wiceliderem ogólnej klasyfikacji strzelców w IV lidze.

Ostatni bezpośredni mecz w rozgrywkach ligowych Izolator z Koroną rozegrał 16 marca 2008 roku. Wówczas na nowo otwartej IzoArenie gospodarze pokonali gości z Załęża 1:0 po pięknym trafieniu Konrada Cuprysia. Po tym sezonie Izolator grał w barażach o II ligę, które ostatecznie skończyły się ośmioletnią przygodą na szczeblu III ligi. Korona zaś spadła wówczas z czwartej ligi występując w kolejnych sezonach głównie w lidze okręgowej i A klasie.

Pojedynek siódmej kolejki IV ligi podkarpackiej pomiędzy Izolatorem Boguchwała a Koroną Rzeszów zostanie rozegrany w sobotę 8 września 2018 roku o godzinie 11:00 na IzoArenie. Sędzią głównym tego meczu będzie debiutujący arbiter na tym szczeblu rozgrywek – Przemysław Gancarz reprezentujący Kolegium Sędziów Krosno.

Gorąco zapraszamy wszystkich na to spotkanie na IzoArenę! Wspomóżcie naszą drużynę gorącym dopingiem!

Ostatnie spotkanie

34. KOLEJKA
SOBOTA, 15.06, 17:00
KOLBUSZOWA DOLNA 
Stadion Nad Nilem

sokol kolbuszowadolna

 

1:1

izolator

SOKÓŁ KOLBUSZOWA DOLNA
 

(1:0)

IZOLATOR BOGUCHWAŁA

Następne spotkanie

75-lecie ZKS IZOLATOR BOGUCHWAŁA
SOBOTA, 15.06, 16:30
IZOARENA
MECZ WSPOMNIEŃ

izolator

 

-:-

izolator

IZOLATOR BOGUCHWAŁA (obecna kadra)
 

(-:-)

IZOLATOR BOGUCHWAŁA (legendy klubu)

Zapisz

Liga - WIOSNA 2019

Tabela 2018/19

 

IzOnline

Odwiedza nas 212 gości oraz 0 użytkowników.

PRAWA AUTORSKIE 2005-2015
ZAKŁADOWY KLUB SPORTOWY
IZOLATOR BOGUCHWAŁA


Strict Standards: Non-static method modSlideLikebox::getLikebox() should not be called statically in /home/dziadule/domains/izolator.boguchwala.eu/public_html/mmp_upgrade/modules/mod_js_social_tabs_slider/mod_js_social_tabs_slider.php on line 14

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/dziadule/domains/izolator.boguchwala.eu/public_html/mmp_upgrade/modules/mod_js_social_tabs_slider/tmpl/default.php on line 9