Example of Section Blog layout (FAQ section)

Orzeł Przeworsk trzecim rywalem Izolacji w tym sezonie

izolatororzelCzwarta liga podkrapcka nie zwalnia tempa. Zaledwie tydzień po inauguracyjnej kolejce w ten weekend wszystkie ekipy rozegrają swój trzeci mecz.

Izolator Boguchwała w tej kolejce uda się na wyjazdowe spotkanie z Orłem Przeworsk.
Orzeł po roku przerwy i występach w jarosławskiej lidze okręgowej powrócił do IV ligi. W ubegłym sezonie drużyna z Przeworska z przewagą siedmiu punktów nad drugim LKSem Skołoszów zapewniła sobie awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

Lepiej w trwający sezon weszli zawodnicy Izolatora. Nasi reprezentanci w dóch pierwszych meczach zaksięgowali 6 punktów pokonując Piasta Tuczempy 3:2 oraz Przełom Besko 1:0.
Orzeł zaś po dwóch meczach ma na swoim koncie jeden punkt, który wywalczył w zremisowanym bezbramkowo spotkaniu z KS Wiązownicą na inaugurację ligi. W minioną srodę zespół prowadzony przez Adama Wałczyka przegrał z Rzemieślnikiem Pilzno 3:0.

Ostatni bezpośredni mecz między Orłem a Izolatorem na stadionie w Przeworsku miał miejsce we wrześni 2016 roku. Wówczas drużyną lepszą okazała się Izolacja, która po bramce Łukasza Szczoczarza z rzutu karnego pokonała gospodarzy 1:0. Biało-zieloni mecz ten kończyli w dziesiątkę po czerwonej kartce, którą ukarany został Patryk Zieliński. Zespół bez Ziela musiał radzić sobie przez ostatnie piętnaście minut.

Mecz trzeciej kolejki sezonu 2018/19 o Mistrzostwo IV ligi podkarpackiej pomiędzy Orłem Przeworsk a Izolatorem Boguchwała zostanie rozegrany w niedzielę 19 sierpnia o godzinie 17:00. Arbitrem głównym tej konfrontacji będzie Tomasz Weber ze Stalowej Woli.