15. sierpnia 2015 roku rozgrywki w III lidze zainaugurowała pierwsza w historii ZKS Izolator Boguchwała drużyna kobiet.

Piast wyszarpał wygraną na IzoArenie.

izolatorpiast tuczempyW swoim przedostatnim meczu na IzoArenie w tym sezonie Izolator uległ Piastowi Tuczempy 2:1.

Dla Izolacji była to pierwsza porażka na własnym stadionie w tej rundzie. Do przerwy kibice zgromadzeni na trybunach nie oglądali bramek.

Wszystkie trzy trafienia padły po 70 minucie. Najpierw na prowadzenie Izolację wyprowadził były zawodnik Piasta Sławomir Wójcik. Póżniej bramki zdobywali już tylko gracze gości.

Minutę po golu Sławka stan meczu wyrównał Rafał Noga, a 10 minut później drugiego gola dla Piasta zdobył Damian Demski.

W sobotę kolejny mecz na boguchwalskim stadionie. Biało-zieloni podejmować będą drużynę Rzemieślnika Pilzno. Początek tego meczu o 17:00.

Izolator Boguchwała –Piast Tuczempy 1:2 (0:0)

Bramki: Wójcik – Noga, Demski

Izolator: Lewandowski (70. Ziobro) – Gajdek (67. Szkolnik), Bogacz, Dąebek (60. Wiącek), Wilk – Rębisz, Kachniarz (80. Ziarnik), Dobrzański (67. Cupryś), Zieliński, Domin (70. Wójcik) – Szymański

Sędzia: Karol Krzak (Mielec)