Pewne zwycięstwo Izolatora w Strzyżowie. 7:0!

izolatorwislok strzyzowW sobotę 12 maja Izolator Boguchwała wygrał po raz szósty w rundzie rewanżowej. Izolacja pokonała Wisłok Strzyżów aż 7:0.

Izolator na prowadzenie wyszedł już w trzeciej minucie. Wówczas w polu karnym sfaulowany został Kamil Rębisz, rzut karny pewnie wyegzekwował Piotr Szkolnik. W kolejnych minutach obie drużyny stworzyły sobie po dwie dobre akcje bramkowe. W naszych szeregach gole powinni zdobyć Kamil Rębisz oraz Patryk Zieliński.

To właśnie po akcji Rębika i strzale Zielaka Biało-zieloni w 39 minucie wyszli na dwubramkowe prowadzenie. Tuż przed końcem pierwszej połowy rozgrywający bardzo dobry mecz Adrian Sitek minął rywali po czym został sfaulowany, a arbiter prowadzący to spotkanie za ten faul pokazał pomocnikowi Wisłoka czerwoną kartkę.

Wykluczenie to spowodowało, że całą drugą połowę gospodarze musieli grać w osłabieniu.

Trzecią bramkę w ósmej minucie trwania drugiej połowy zdobył Krzysztof Szymański. Szymek ograł dwóch rywali w polu karnym silnie uderzając piłkę. Futbolówka po rękach Piotra Kukulskiego wpadła do bramki, a nasz napastnik przerwał serię czterech meczów bez zdobytej bramki.

Ostatnie dziesięć minut spotkania przyniosło nam aż cztery bramki. W 83 minucie z lewej strony dośrodkował Szkolo, całą akcję zamykał Zbyszek Dąbek, który głową skierował piłkę do bramki. Następne trzy gole zdobywał już tylko jeden zawodnik.

Łukasz Szczoczarz w zaledwie pięć minut ustrzelił hat-tricka. Pierwszą bramkę Szczotka strzelił z rzutu karnego, który sam wywalczył. Drugą bramkę Łukasz zdobył po rzucie rożnym dośrodkoywam przez Szkola i przepuszczonej piłce przez Czadę. Trzecią bramkę, która ustaliła wynik spotkania na 7:0 dla Izolacji Szczoczarz zdobył po strzale w długi róg po podaniu Sławka Wójcika.

W meczu z Wisłokiem zabrakło Michała Bogacza, Michała Kachniarza oraz Krystiana Wilka. Cała trójka musiała w tym dniu pauzować z powodu żółtych kartek.

W środę kolejny ligowy mecz. Tym razem Izolator uda się do Sieniawy na mecz z Sokołem. Początek tego spotkania o 17:00.

Wisłok Strzyżów – Izolator Boguchwała 0:7 (0:2)

Bramki: Szkolnik (3.-karny), Zieliński (39.), Szymański (53.), Dąbek (83.), Szczoczarz 3 (86.-karny, 89., 90.)

Wisłok: Kukulski – Draga (80 Nowak), Śliwa, Bober, Włodyka (55 Skuba) – Grodzki, Lipniarski, Szyszka, Krok - Znamieńczyków (85 Wilusz), Piechowiak (67 Durek)

Izolator: Lewandowski (83. Ziobro) – Gajdek, Dąbek, Wiącek, Szkolnik – Worosz (60. Szczoczarz), Domin (63. Cupryś), Sitek (74. Ziarnik), Zieliński, Rębisz (65. Dobrzański), Szymański (70. Wójcik)

Żółte kartki: Worosz, Gajdek

Czerowona kartka: Grodzki (41.)

Sędzia: Wojciech Wolan (Tarnobrzeg)