Najwyższy poziom ligowy Izolator uzyskał w sezonie 1986/87 zajmując 3. miejsce w ówczesnej III lidze (trzeci poziom rozgrywkowy w Polsce).

Example of Section Blog layout (FAQ section)

Misja Nisko. W sobotę zagramy z Sokołem

izolatorsokol niskoWracają ligowe emocje. W sobotę 14 kwietnia nasza drużyna pojedzie do Niska, gdzie zmierzy się z tamtejszym Sokołem. W jesiennym meczu na IzoArenie górą byli biało-zieloni, którzy wygrali co prawda 3-1, ale do 81. minuty utrzymywał się wynik remisowy. Dopiero ofensywne zmiany i przebojowa akcja Kamila Żuczka, po której do bramki trafił Patryk Róg, dały naszej drużynie prowadzenie i jak się później okazało zwycięstwo. 

Sokół Nisko na pewno nie jest przeciwnikiem łatwym. Podopieczni trenera Artura Lebiody bardzo dobrze czują się w grze z kontrataku. Niezwykle groźny jest wszędobylski Maciej Tur. W ofensywnie należy również zwrócić uwagę na Krystiana Lebiodę oraz Mateusza Sudoł. Do tego Sokół na swoim terenie ma mocne wsparcie w postaci dwunastego zawodnika. Kibice z Niska potrafią nie tyko dobrze wspierać swoją drużynę, ale i wywierać ogromną presję nad drużynami gości. 

Po bolesnej porażce ze Stalą Rzeszów w Pucharze Polski nasza drużyna musi udowodnić sobie i kibicom, że był to tylko wypadek przy pracy. Wszystko to zapowiada niezwykle ciekawe spotkanie, które może sporo namieszać w ligowej tabeli. Pierwszy gwizdek arbitra zabrzmi około godziny 11:00 na stadionie w Nisku.

Ostatnie spotkanie

20. KOLEJKA
SOBOTA, 23.03, 14:00
IZOARENA

izolator

 

0:0

orzel

IZOLATOR BOGUCHWAŁA
 

(0:0)

ORZEŁ PRZEWORSK

Następne spotkanie

21. KOLEJKA
NIEDZIELA, 31.03, 12:15
WIĄZOWNICA

wiazownica

 

-:-

izolator

KS WIĄZOWNICA
 

(-:-)

IZOLATOR BOGUCHWAŁA

Zapisz

Liga - WIOSNA 2019

Tabela 2018/19

 

IzOnline

Odwiedza nas 349 gości oraz 0 użytkowników.

PRAWA AUTORSKIE 2005-2015
ZAKŁADOWY KLUB SPORTOWY
IZOLATOR BOGUCHWAŁA


Strict Standards: Non-static method modSlideLikebox::getLikebox() should not be called statically in /home/dziadule/domains/izolator.boguchwala.eu/public_html/mmp_upgrade/modules/mod_js_social_tabs_slider/mod_js_social_tabs_slider.php on line 14

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/dziadule/domains/izolator.boguchwala.eu/public_html/mmp_upgrade/modules/mod_js_social_tabs_slider/tmpl/default.php on line 9